Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskákat rá lehet tanítani,...

A macskákat rá lehet tanítani, hogy szeressék a vizet, vagy az a ritka macska aki szereti, már úgy született?

Figyelt kérdés
Youtube-n látni videókat olyan macskákról, akik szeretnek fürdeni, vízben lenni. Van olyan cica, akit miután kivettek a vízből, ő inkább visszamászott :D Ezek a cicák vajon sokszor lettek fürdetve és megszerették, hozzászoktak, vagy már az első alkalomtól szerették valamilyen okból kifolyólag? A meleg (de nem forró) víz vajon segít jobban hozzászoktatni a macskát a vízhez? Lévén hogy szeretik a meleget.
2014. szept. 12. 15:10
 1/4 anonim válasza:
Nekem van 3 kismacskám, 6 hónaposak, a hétvégén fürdettem őket először, de úgy elvoltak a vízben, meg is lepődtem, hogy ennyire bírják a vizet.:D de például az anyjuk amikor még kicsi volt és fürdettem szétkarmolta a kezemet.:D
2014. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen meleg vizet engedtél? Csak simán beleraktad őket? Az én cicám is olyan, hogy amit a lábából egy fél centi a vízhez ért, már karmolt. Pedig nem volt hideg a víz, szerintem túl meleg sem. Úgy örülnék ha az enyém is szeretné a vizet.... :D
2014. szept. 12. 15:47
 3/4 anonim válasza:
Langyos vízbe fürdettem őket, és igen megfogtam az első két lábát aztán beleültettem a vízbe, akkor még mocorogtak, de leöntöttem teljesen őket vízzel (a fejüket persze kihagytam) utána már elvoltak a vízben.:D
2014. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy befogadott anyátlan bébicicának a fenekét csurgó vízcsapnál mostuk vizes papírzsepivel, test hőfokú vízzel. Ez ahogy felnőtt nem félt a víztől, odaült a zuhany elé játékból elkapkodni a kipattanó vízcseppeket, a padlóösszefolyóból a karmával kiemelte a rácsot és nézte a vizet. Fürdetni nem szoktam a cicákat így nem tudom mennyire tűrte volna. Sajnos harmadik éves korában tüdőrák elvitte.
2014. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!