Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális az, ha a cicám napi...

Normális az, ha a cicám napi legalább 22 órát alszik?

Figyelt kérdés
Kiskorábn többet volt fent, de mostanra már rendszeresen ilyen sokat alszik (9 hónapos). Egyébként makk egészséges. Lehet, hogy csak lusta?
2010. jan. 18. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez attól is függ, hogy panel vagy kertesház de szerintem csak túl kényelmes neki :D
2010. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
honnan tudod, h amikor te alszol ö nincs ebren?:D
2010. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Tél van. Az enyémek is átalusszák a napot, pedig nyáron egész nap hancúroztak. Ez a természet rendje, az ideális az lenne, ha mi is sokkal többet pihennénk ilyenkor, csak sajnos a modern élet követelményei ezt nem teszik lehetővé.
2010. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem éjszaka azért akciózik,és azért látod nappal sokat aludni..:))
2010. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én pont ilyentájt szereztem be egy kis hajléktalan játszótársat a majdnem 1 éves cicám mellé. Felnőtt, kezdett búskomorrá válni, én meg aggódtam. Hoztam a kis bozótharcost neki, na azóta nem unatkoznak, pedig az már 4 éve volt :-))))
2010. jan. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
55%
Majd akkor kezdj el aggódni, ha már 24 órát alszik...
2010. jan. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha csak nem kölyökmacska, akkor teljesen természetes, hogy 20-22 órát alszik. Persze ennek legtöbbje nem mély alvás, csupán szunyókál.


Kölyökmacskák is sokat alszanak, csak azok a játék hevében rajtaütésszerűen, mint akit leütöttek.


Éjjel egyébként, amikor te alszol, sokat van fenn. Eszik, mászkál, vagy csak ül a folyosón és les.

2010. jan. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én 2 és fél éves szobacicám is átalussza a napot, és még azt sem lehet mondani, hogy éjszaka aktív, mert végig rajtam vagy mellettem hever, el sem mozdul az ágyból. Gondolom, tavasszal majd élénkebbek lesznek.
2010. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Ezek ilyenek, egész nap döglenek, és amikor az egész napos alvásból felkelnek, még álmosabbak, mint elötte. :) Szal, normális, ne foglalkozz vele. Tél van, hideg van, enyém is inkább bennt alszik.
2010. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugtattatok :)

Egyébként panelban lakunk, egy nagy szoba van össz-vissz, úgyhogy felébrednék, ha éjszaka akciózna. Ki nem jár sosem.

2010. jan. 19. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!