Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még az enyémen kívül...

Van még az enyémen kívül olyan 1 éves aki még mindig legalább 2szer kel éjjelente és csak az anyj mellett alszik vissza?

Figyelt kérdés
Ringatni már nem bírom a 9 kilóját, az ágyában meg csak áll felés ordít.
2010. jún. 2. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 21hós és még olyan 2-3körül felkel.Nincs már rács az ágyán, ugyhogy átjön a miszobánkba befekszik közénk és alszik tovább.

Amikor 1 éves volt még 2x-3x kelt, de akkor még szpoizott beraktam kettőnk közé és a cicin aludt csak visza.

Ha nem adtam cicit akkor, csak ált az ágyában és hisztizett.

2010. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Babám 11 hós,többször is ébred éjjel és csak cicin alszik vissza,emiatt mellettem alszik,mert másképp nem birnám.
2010. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk ugyanez a helyzet. A babám nem szopik, hajnalban olyan fél 5- 5 körül eszik, de előtte legalább egyszer felkel minden éjszaka, és akkor ki kell vennem az ágyából, mert csak ölemben alszik vissza. Nem tudom, mi lenne a megoldás.
2010. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam e hónap végén tölti az 1 évet de ő is ugyan ezt csinálja.Felkel 2 x kb.és csak köztünk hajlandó visszaaludni,én meg ugy nem nagyon tudok aludni ugyhogy megvárom még elalszik aztán visszateszem a kiságyba.Amugy nem szopizik már.Azért nem tudok ugy aludni ha ott van mert ide oda mászkál egyszer apához egyszer hozzám bújik és kapállózik össze vissza :)
2010. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia, mi az apjától külön alszunk, mert olyan 15 hós koráig kb. 7-8x is ébredt, és cici kellett, meg volt, hogy szonte egész éjjel csak forgolódott, nyöszörgött. Gondolom a fogai zavarták sokszor, mert azzal nagyon szenvedett. meg még ki tudja mi. Egy ideje jobban alszik, 16 hós koráig csak 1-2x kelt már, és mostanában volt olyan is, hogy az egész éjjelt átaludta. 17 hós. szóval kitartás, majd lesz még jobb is, hidd el.
2010. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiam másfél éves, és éjjel 2-3 körül ki kell venni a kiságyból és összebújni. Ez van. Praktikáztam, trükköztem, nem vált be semmi, egyszerűen neki ez ad biztonságot és nekem ez nem teher. Imádom őt, és tudom, hogy hamar elmúlik ez a korszak. na ringatni már én se tudnám.... :D
2010. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, én is úgy döntöttem, hogy csinálom amíg bírom és neki szüksége van rá
2010. jún. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!