Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hetes kiscica nem eszik es...

10 hetes kiscica nem eszik es nem is iszik. Mi vele a teendō?

Figyelt kérdés
természetesen orvoshoz mar vittem,kapott szurit,nem tudjuk mi baja van,de nem lett jobban. Hetfon kell visszavinni. 3an vannak osszesen a masik 2nek semmi baja. Mit kellenne tennem? Van itthon cica tapszerunk azt gondoltam neki fecskendobol adni, de nem vagyok biztos benne hogy jot tennek neki de ha nem eszik legyengul. Otletek esetleg?

2014. szept. 20. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvos mit mondott, mi a baja? Mire kapta a szurit?

Fecskendőből vízzel itatni megpróbálhatod, mert hamarabb hal szomjan, mint éhen.

2014. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudott rá mit mondani,az biztos hogy nincs afta vagy fekély a szájában. Adtunk neki vizet és tejpótlót is, és utána próbált enni de nem tudott :(
2014. szept. 20. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:

menj egy másik orvoshoz.

De addig is vegyél neki hill's a/d konzervet és ebbe keverj egy kis tápszert és úgy etesd meg vele fecskendőből.

2014. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!