Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tud enni a cicám, mi...

Nem tud enni a cicám, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A cicám furán viselkedik, szerintem lázas, bágyadt, és mintha nem tudna enni. Próbál, éhes, de mintha nem tudná a falatot a szájába venni. Ez mitől lehet? Persze, elviszem orvoshoz, csak közben munkába kellett jönnöm. De addig is aggódom. Mintha fájna neki valami a szájánál, vagy szájában, talán csak megcsípte valami?

2014. szept. 22. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet szájfekély, fogfájás, vagy betegség, gyomorrontás miatti étvágytalanság, ami miatt úgy tűnik mintha a szája fájna. Gyakori szájbetegség a FORL:

[link]

2014. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon!

Persze, viszem ma dokihoz, csak attól féltem (félek), hogy nehogy mérgezés legyen ... gyomorrontás,eemg amiket írtál, sem kellemes, csak nyugodtabb vagyok, hogy tudom, hogy más is lehet, talán nem is nagyon komoly.

Kissé rossz, hogy munkában kell ülnöm, és csak este vihetem gyógyászhoz ... :-/

2014. szept. 22. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd írd le hogy mi lett a baja.
2014. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!