Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicámnak bélfal vastagodása...

Kiscicámnak bélfal vastagodása van, mivel etessem?

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam róla leírást, az orvos viszont azt mondta, hogy diétázzon. Nem eszi meg a probiotikumos száraz tápot, csak a csirkehusit. Volt valakinek ilyen tapasztalata vagy kiscicája? 8 hetes, kislány és fogalmam sincs, hogy mivel etessem. (Zöldség, rizst ajánlott az orvos, de elméletileg ezek keményítőben gazdagok, ami pont nem lenne jó neki)

2014. szept. 25. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! remélem vagy facen. itt szerintem tudnak segiteni!

már ha husival etetsz. talán tápot is tudnak ajánlani, nem tudom, hogy ilyenkor pontosan mit kerüljön a cica, viszont nagyon segitökészek! remélem segit, ha más nem a husi


[link]


[link]

2014. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az állatorvost kérdezném meg, (másnem egy másikat) nem vadidegen átlag embereket a facebookon...
2014. szept. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem vadidegen átlag ember, egy állatorvos az egyik admin. mellesleg van amit jobban is tudnak mint egy átlag állatorvos (pl aki a kérdezöt elfelejtette felvilágositani, mit is kéne neki adni... ill nekem jelenleg 2 dokim van, a rendelö ahova délelött ez van, délelött az. mindkettö teljese mást mond, gyakorlatilag egyik az ellentettjét a másiknak) nyilván igy azért nehéz.. nameg az átlag állatorvos nem tanul macska-takarmányozást, nagyjábol tudja mi kell neki, és kész. akik a csoportban vannak viszont vannak ismereteik is nem csak kontárkodnak, hanem tanulnak, tájékozodnak, utánanjárnak. szerintem azért van különbség, föleg hogy milyen állatorvosok léteznek itt-ott
2014. szept. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!