Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hónapos kandúrom párzó...

6 hónapos kandúrom párzó mozdulatokat csinált, ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Úgy értem, jelentheti-e azt, hogy ivarérett lesz hamarosan? Nem jelölget még. Brit rövidszőrű fajta, csak lakásban tartom, egyedüli macska.

Az ölemben aludt, simogattam, aztán felállt, forgolódott kicsit, lépkedett ott egy helyben, és aztán csinálta azokat a mozdulatokat a levegőben, mintha párzana.



2014. szept. 26. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, még ilyenről nem hallottam :D Amúgy én azt tapasztalom, hogy a jelölés nem feltétlenül függ össze az ivarérettséggel. Az én kandúrom 2 éves volt ebben a hónapban, és kb 1,5 éves koráig nem jelölgetett, viszont a lány macskákat már mászta volna :D Amúgy nem hiszem, hogy azért csinálta a macskád, szerintem a macskákra nem jellemző az a párzó mozdulat, mint amit pl a kutyák szoktak :D
2014. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem? Pedig az en macskám úgy megcsinálta a lábamat ugyanilyen mozdulatokkal hogy csak néztem. Amikor lerugtam magamról csak vinnyogott meg fújtatott. Nem tudom mennyi idős volt, de lassan figyelheted a jeleket.
2014. szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6hónap=ivarérettség. Szóval már ivarérett.
2014. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!