Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két macskának elég 1 wc? LENT

Két macskának elég 1 wc? LENT

Figyelt kérdés
Vagy minden macskának külön wc kell? még lenne 1 kérdésem, csak nem akarok fél orat varni..most van 1 cicám, két éves ivartalanított kandúr, és elég agresszív tud lenni, nem az a szelíd, ölben ülős kiscica.. És ha most mellé vennék egy 2-3 hónapos cicát, azt hogy fogadná? És milyen neműet vegyek mellé?
2014. szept. 27. 11:35
 1/4 anonim válasza:
49%
én azt olvastam, hogy mindig eggyel több WC kell, mint a macskák száma. a második kérdésedre nem tudok válaszolni.
2014. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sztem 1 macskanak eleg 1 wc, nem kell neki kettő. elvegre az ember is elel 1 wc-vel..
2014. szept. 27. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, legalább wc/fő kell, különben harchoz vezethet. Radásul a két wc-t ajánlott nem is egy helyre tenni.
2014. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 cicám volt 1 almos tálon, de a legnagyobb méretet vettem az almos tálból, akkor volt kettő, mikor a cicák lent és fent voltak az emeleten, mert valamelyik soha nem akart lemenni az emeletről, ha volt fent is terasz, és úgy álltak a dió fa ágai hogyha akart ki tudott volna mászni az udvarra és nem. Na ekkor kénytelen voltam egyet fentre másikat lentre tenni almos tálat, Ha rendszeresen van takarítva az alom és nem egy nap 1x akkor nem lehet gáz.


De lehet meg kéne nézned az elektromos almot. Ami bekaparja a kakit egy gyűjtő dobozba, most már nekünk is az van és garantált 1 hónapig nem kell hozzá nyúlni. Hát...és fél hónap múlva nyúlok hozzá, de egyébként remekül bevált nekem.

2014. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!