Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás utáni lábadozás...

Ivartalanítás utáni lábadozás cicáknál? Gallérral vagy nélküle? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
Ma ivartalanították a nőstény cicámat, utálja a gallért, egyszer már le is szedte magáról. Még fel sem ébredt teljesen...
2010. jan. 21. 21:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%

Fiú cica?

A kandúrnál nem kellet gallér.a lány cicánál már nem emlékszem

2010. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%
Bocs, hülye vagyok, felületesen olvastam:-//
2010. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én három lányomat ivartalnították:-)

Nem volt gallérjuk és már délután kóvályogtak szanaszét.

Másnap pedig már virgonckodtak.

2010. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

ez attól függ, milyen típusú volt a műtét.

Ill felszívódó vagy nem felszívódó-e a varrat.

Ha külső nemfelszívódó, akkor a macska érdekében rajta kell hagyni.

Utálni fog téged, valahogy old meg hogy ne tudja leszedni. Elég veszélyes lehet. A legjobb lenne, ha holnap otthon tudnál maradni vele.

2010. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Az én cicámon olyan picit vágtak, hogy őt nem zavarta, hozzá sem nyúlt, úgyhogy nem kellett gallér. Felszívódó varrat volt benne. Késő délután hoztam haza a cicát és másnap reggelre már jól volt.
2010. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem felszívódó a varrat, holnap az idő 80%-ban itthon vagyok, remélem nem lesz gond...

Jöhetnek még tapasztalatok:)

2010. jan. 21. 21:57
 7/27 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nincs rajta gallér, akkor nagyon szemmel kell tartani, mert kiszedheti a varratokat, és akkor újabb műtét. Van olyan cica, aki hozzá se nyúl a sebhez, a másik pedig állandóan nyalogatná. Útálni fogja a gallért, de hozzászokik. Ha majd teljesen felébredt és nem szédeleg, akkor jobban fogja viselni. Éjszakára mindenképp rajtahagynám, nehogy szétszedje a sebet!
2010. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
az én cicámnak se felszívódó volt a varrat és ha nem raktam rá a gallért, akkor tépte a varratot.Gallért kösd oda!biztosan a tieden is vannak rajta olyan helyek, ahová bedughatod pl: gézt és megkötöd körben.legalább is az enyém olyan
2010. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
szerintem ez cica függö!nekem 3 macskusznál nem volt szükség galléra az egyiknél pedig kellett de addig dobálta magát amíg leszakította,utána a varratokat is kitépte magából ugyhogy szabira is vonultam vele!
2010. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen, éjszakára mindenképp rajta hagyom és szorosabbra is kötöttem a gézt (persze nem túl szorosra). Aztán majd meglátjuk, jó lenne ha megszokná.
2010. jan. 21. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!