Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kis cica miért nem iszik,...

Kis cica miért nem iszik, kakil és miért akar minél eldugottabb sötét szűkös helyre bemenni?

Figyelt kérdés

1 napja van nálunk, talált cica, kislány, nehezen evett, inni nem akar egyáltalán, vizet próbáltam.

Kakilni sem kakilt mióta itt van, és csak egyszer pisilt az alomba, és csináltam neki kényelmes meleg ágyat, alszik is benne, de ha lerakom a földre megy és keres kis helyeket ahova bebújhat és ott pihen...ágy mögött, radiátor alatt (ami még hideg is), ha kicsalogatom és magamra fektetem úgy marad, akkor meg minek neki ezek a koszos hideg sötét helyek?



2014. okt. 9. 15:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem akar inni, adj neki nedves tápot. Abban sok folyadék van, az jót tesz ilyenkor. Ha most is azt adod neki, akkor ne aggódj, pici cicának annyi elég is lehet. Ha tényleg nagyon nem akar inni, vehetsz neki esetleg cicatejet, de nekem a doki azt mondta, ha 1:3 arányba tej:vizet adok neki (sima tehéntejet), attól nem lesz semmi baja, csak ne rendszeresen azt kapja. Ha beteg volt a cicám, azt mondta, ez a megoldás még mindig jobb, mint ha kiszáradna. Ha hasmenése lesz tőle, akkor viszont egyből vedd el a tehéntejet és maradjon csak a cicatej.
2014. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

kösznöm szépen ,most azt próbáltam ki hogy a száraz tápra öntöttem vizet amitől puha is lett ,megette :)

azt is próbáltam hogy a vizbe kis tejet öntöttem de úgy sem kellet neki, vagyis bele szagolt de vissza húzta a fejét amint nedves lett a nózija :S és utána nem is próbálkozott vele, nem tudja hogy kell inni?

2014. okt. 12. 14:48
 13/15 A kérdező kommentje:
na végre ivott, elsőnek egy kis kanállal adtam neki tejet, elősör megrágta a kanalat aztán rá jött hogy hogy működik, úgy hogy a vizes táljába is raktam két csep tejet hogy lássa a színét, és elkezdett belőle inni, és nagyon sokat, végre
2014. okt. 12. 18:17
 14/15 anonim ***** válasza:
Rájönnek, nem olyan buták, tudják, hogy mit kell csinálniuk. A száraz tápot nyugodtan vizezheted neki, amíg pici, könnyebben megrágcsálja, ha elég nagyok lesznek a fogacskái, akkor pedig mehet már szárazon.
2014. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kis drága 😊🐈
2020. máj. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!