Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van még mindíg "búgóban"...

Miért van még mindíg "búgóban" a macskám, amikor tegnap éjszaka láttuk hogy "együtt volt" egy kandúrral? Miért nem múlik el már róla?

Figyelt kérdés
Az aktus után hempergőzött a földön,ez jelent valamit?És ha az egyik fekete,a másik vörös,melyikre üthetnek a kicsik,melyik a dominánsabb?
2010. jan. 23. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha hempergözik akkor párzott.pár napig tüzel,akkor akár több kandurral is párzik akár napi többször is.nektek 2 hónap mulva cicáitok fognak születni.az,hogy milyen szinűek lesznek ezt egyelőre nem lehet tudni.
2010. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Congratz on it! Gyártsál még több szerencsétlent a világra.
2010. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Felvilágosítanál mit jelent ez a Congratz on it?
2010. jan. 23. 15:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Már nem kell kifejtened,köszi,lefordítottam.
2010. jan. 23. 15:22
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Bármilyen színűek lehetnek :) Én már ilyen párosításból szürke kismaccsot is láttam, iszonyú szép volt, de fogalmam sincs hogy lett :) Én azért valamennyire hiszek abban, hogy a fiúk az anyjukra a lányok az apjukra fognak hasonlítani :) Persze ez nem mindig igaz, de többségében igen :)
2010. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy azért búg, ha pl. nem a te fiú cicád, és nincs vele, akkor hívja, vagy jól érzi magát. de az is lehet, ha veled van a fiú cica, akkor elkergeti, mert félti a kicsiket.
2010. jan. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Kb. 1% az esély arra, hogy a kicsik gazdára fognak találni.

Sok sikert!

2010. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tévedsz utolsó,vannak azért még állatszerető emberek.Eddig mindíg találtam szerető gazdit az előtted másik kedves hozzászóló szerint "általam a világra gyártott szerencsétleneknek",akiknek sokkal külömb életük van mint nagyon sok embernek.Családtagként élnek állatszerető családoknál,és ezután sem lesz ez másképp biztos vagyok benne,és nyomon lesz követve a sorsuk,mint akorábbi cicáknak is.Egyébként te sem a kérdésre válaszoltál ha nem vetted volna észre,a véleményekből meg köszönöm nem kérek.
2010. jan. 27. 10:17
 9/11 anonim ***** válasza:
tavasszal az emberek igenis keresik a kiscicákat!télen sok cica elpusztul(baleset,stb...) és nincs pótlás.A pótlás tavasszal kezdődik,így mindenki tavaszi kiscicát kér ajándékba.Hivja a kandúrokat,jól érzi magát és 2 hónap múlva boldog anya lesz a gazdi meg boldogan kiscicázhat.Elajándékozza,nem földhöz csapkodja mint sok ember!és ez a nagy különbség.Ő szeretne gazdit találni nekik,legalább keres nem irtja vagy dobja el őket!Az,hogy sok a kidobott cica erről nem a nősténymacska tulajdonos tehet hanem az a szemét ember aki "jajj de aranyos kiscica" hazaviszi 3 hónap mulva meg nagyobb cicaként az utcán végzi vagymert megunja vagy a gyerek megunja...stb.erről nem az anyamacska gazdája tehet,hanem a meggondolatlan emberek.Ezért vannak a kóbor gazdátlan állatok nem azért mert valakinél a világra jönnek!!!!!!!!!!
2010. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs pótlás?!

Akkor miért vannak tele a menhelyek gazdátlan állatokkal?

Nem azért kerülnek oda, mert már valaki kiválasztotta őket, aztán meggondolta magát.

Nekem 3 cicám van.

Az egyiket utcára akarták tenni, mert a régi gazdájának elege lett abból, hogy nem talál neki új otthont.

A másikat az utcán találtam, szakadó esőben. Kb. 1 hónapos lehetett akkor.A harmadik is kóbormacska volt.

Szóval árva cicákból, és gondatlan macskatartókból, van elég.

2010. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!