Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap volt peteérésem és...

Ha tegnap volt peteérésem és a párommal cs hétfő éjszaka voltunk együtt akkor van esélyem a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

15-16. körül kéne megjönnie,és tegnapra nagy pechemre megfázott szegény férjem és most szomorkodom...

:)


2011. febr. 3. 09:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Elég minimális, de van.
2011. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Szia. Mi is hétfőn éjszaka voltunk együtt a párommal és nekem kedd-szerda is volt pém,meg talán még ma is,majd az kiderül este ha ovuzok!

A kismamablogon ezt írták:

1.A spermiumok bejutnak a szervezetbe,és ott várják hogy találkozzanak a petesejttel.

Előfordul hogy akár 2-3napig is várnak rá,mert éppen nincs peteérés.

Ha félidőben történt az "akció " akkor jó eséllyel 1 napon összetalálkoznak a spermiumok és a petesejt és megtörténik a fogantatás!

2.Ezt követően 7napig vándorol a megtermékenyült petesejt ,és fogantatás számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás. Innentől kezdve már lehet HCG a véredben.

3. A beágyazódás 5napig tart,tehát a 12.napon fejeződik be,innentől kezdve rohamosan nől a HCG mennyisége és a 14 napon már vizeletből kimutatható!


Ha érdekel a többi:www.kismamablog.hu


Szorítok érted is.

Majd azért írjuk meg hogy lett-e kis pocaklakónk.

14nap múlva újra itt!??

2011. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

"jó eséllyel 1 nap múlva összetalálkoznak"

Utcsó voltam.

2011. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Rendi vagy utolsó,akarsz privátul is levelezni?

Hát esetleg ma meglátjuk h összejön-e ami azt illeti most van valami folyás félém is...nem tudom annyira komplikált ez az egész...ha úgy van ah irja a kismama oldalon ak reménykedni talán szabad.

Különben múlt hónapba 18.napon együtt voltunk és akkor is megjött nem tudom most már mivan...

Kül.múlthéten is együtt voltunk meg a hétvégén is meg hétfőn is,hova vész el ennyi anyag ha egy sem akar megtermékenyiteni...?!:)

Drukk neked is!:D

2011. febr. 3. 13:05
 5/41 anonim ***** válasza:

Köszönöm. :)

Persze,miért is ne,egyébként az egyik csajszival is csak itt dumálgatunk,egyszer feltettem egy kérdést,és azóta irkálunk ide,mi mindig csak a kommentbe..!

Hisz tudod..a remény hal meg utoljára!

Én a múlthónapban is számítottam a picire,és már annyira bele élem magam,hogy mikor megláttam a vért a bugyimban..hát nem volt kellemes érzés..ezzel csak azt szeretném mondani hogy csak óvatosan kell bánni a gondolatokkal! Én is most vissza vettem az arcomból,nem mondtam senkinek sem,egyedül anyu tudja hogy lehet hogy sikerült!

Neked fáj a hasad,cicid mikor péd van?

Nekem ugyebár kedden-szerdán volt és még mindig fáj mind a kettő!

Ti mióta próbálkoztok?

Mi még csak kemény 2hónapja.

A cuccal kapcsolatban..engem is érdekelne hova lessz annyi,én most úgy próbáltam bent tartani őket hogy szex után 5perc popsi alá párna + 5perc gyertya állás,és ha nem muszáj nem nagyon kéne felkelni utána már!

Szedsz vitamint? Én elevitet,de elég csak úgy hogy miután elmúlik a mensid utána rá 2hétre kezded és addig szeded míg megnem jön! Én személy szerint fontosnak tarom,talán ezzel is segítjük a kicsit+feltöltöd a szervezeted!

puszi.

2011. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Örülök hogy visszairtál!:)

Mink december óta próbálkozunk újra,ugyanis októberben volt egy missed ab-om.Azt mondták utána gyorsabb a teherbeesés de úgylátszik nem mindenkire igaz.

Tudod azt mondják h ne görcsölj a témán m nehezebben fog összejönni és biztos van valami abban is amit mondtál a gondolkodásról.Én képzeletben eljátszom azt a részt a megtermékenyitésről amit a nicsak kibeszélben láttam,tudom hülyeség dehát ez van...

Igen szedek terhes vitamint,2-3 naponta,már cs a folsav miatt is és amúgy is legalább nem vagyok megfázva meg stb.

Első baba lenne nektek?

Hoxán szoktál beszélgetni?

Én ott jobban feltalálom magam habár itt meg az tetszik h névtelenül kérdezhetek,igy kevesebb a letolás,főleg amikor elirok egy-két betüt és kapom a helyesirási fejmosást...

hát drukkolok !még egy kicsi és meglátjuk hogy összejött-e,fő a pozitiv gondolkodás!:)

2011. febr. 5. 14:52
 7/41 anonim ***** válasza:

Szia.


Sajnálom nagyon!

Nekünk is első baba,és mi karácsony óta próbálkozunk,ez még nagyon csekély idő!

Igen én sem vagyok beteg azóta mióta szedem,úgy hogy eléggé hasznos!

A pozitív gondolkodás nagyon nagyon fontos!

Megpróbálok úgy hozzá állni a dolgokhoz hogy hiszem hogy jön minél előbb!

Neked fáj a hasad?

Nekem kedden volt a pém és még azóta is fáj!

Drukkolok mind a kettőnknek,nekem pont Valentin napon fog kiderülni hogy mi lesz!

Szép napot!

puszi.

2011. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Szia!

Hogy vagy?miújság?

Képzeld fáj a hasam alja olyan mintha izom lázam volna és a sebem helye nagyon érzékeny,melleim is érzékenyek...


De nem akarok nagyon reménykedni szerintem megfog jönni a jövőhéten,habár jobban örülnék ha valami csoda folytán mégsem jönne meg.


Drukkolok neked!Mikorra készülsz tesztelni?

2011. febr. 9. 19:45
 9/41 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nyugodtan reménykedhetsz,azzal még nem ártunk,és hát tudod..a remény hal mg utoljára!!!

Hát nekem is fáj még mindig a hasam is,és a mellbimbóm is!

Én ma hajnali 4kor teszteltem,már nem bírtam tovább...lett egy halvány +csíkom!!!!!! :D

Nagyon boldog vagyok..de még egy picit sem merem bele élni magam,hétvégén csinálok majd még egy tesztet,aztán ha az is +,akkor én leszek a világ legboldogabb embere!!!!

Ez a várakozás annyira rossz,most olyanok járnak a fejemben,hogy tuti rossz volt a teszt vagy rosszul csináltam meg...! Ennél nehezebb nincs a világon!

Szép napot Neked!

És drukkolok mind kettőnknek!!!!

Ez a mi hónapunk! :)

2011. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Jaj de örülök neked!!!Megmutatod?légyszii!

Hanyadik napon v?nem úgy mint én?vagy valamit összekevertem...mindegy tényleg örülök!

Én ma vettem észre h valami piros pöttyök voltak az alsónemümön nem tudom mire véljem,meg a hasam alja nagyon érzékeny a melleimről nem is beszélve...de nem akarom magamat nagyon beleélni inkább várom a pirost... :(


Különben februárban van a szülinapom és nem bánnám ha valami csoda folytán mégis állapotos lennék...


jajj de örülök!Még nem gratulálok neh elkiabáljuk!!!irj


Szoritok!

2011. febr. 10. 13:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!