Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hallottatok már hasonlóról?

Ti hallottatok már hasonlóról?

Figyelt kérdés
Üdv! kora hajnalban, macska nyávogásra ébredtem, tudtam hogy idegen macska lehet az udvaron így nemis foglalkoztam vele, de csaknem hagyta abba. még legalább 10-20 percig hallgattam a nyávogását, aztán a fejemre húztam a takarót és aludtam tovább. reggel kiderül, hogy anyám ablakában nyávogott, egészen addig amíg ő fel nem kelt és nem adott neki enni. a macska azóta sem tágít, jól lakottan szaladgál az udvarban, ha meglátja anyámat, rögtön oda szalad hozzá és simul. természetes, hogy egy macska, amit azelőtt soha nem is láttunk, ilyet csinál?

2014. okt. 11. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, viszonylag természetes. Ahogy a mondás tartja: "Ha valakinek van egy új macskája, az egész szomszédságnak van egy új macskája." Persze, vannak alapvetően távolságtartóbb macskák, és vannak, akik félnek az idegenektől, de igen sok macska szinte bárkihez "odapártol", ha helyzete úgy kívánja.
2014. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
érdekes :D de kösz a választ
2014. okt. 11. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A macska oda megy, ahol enni kap. Ez annyiból szerencsétlen helyzet, hogy nem tudom, mennyire kellemes számotokra, hogy amikor ő úgy gondolja, hogy ideje, hogy megetessétek, nyávog az ablakban. Erről csak úgy lehet leszoktattni, ha soha nem reagáltok rá és akkor majd abbahagyja, aztán később ha akartok neki enni adni, akkor adtok, de nem akkor, amikor nyávog.
2014. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 ezer éve alkalmazkodnak hozzánk:)
2014. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!