Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?...

Mi baja lehet a cicámnak? Állandóan harap, karmol, nagyon ritkán dorombol, hízelegni nem is szokott.

Figyelt kérdés
Néha már ki kell zárnom a szobából, mert éjszakánként terrorizál. Ha nem lóg ki más a takaróból, képes a fejemre is ráugrani. Azon gondolkodom, hogy egy ragadozó vadmacskának kellett volna születnie.
2014. okt. 11. 09:55
 1/6 anonim válasza:

Foglalkoztál vele eleget kicsi korában?


Én macskám van hogy a vállamon alszik. Kiskora óta minden nap foglalkozom vele legalább 1 órát.

2014. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzánk kb. 5 hónapos korában került, kb. 2 hete.
2014. okt. 11. 12:28
 3/6 anonim válasza:
Lehet ilyen típusú. Nekünk is volt egy macskank, hasonlóan vad. Nálunk nem volt kiskorátol, de hiába foglalkoztunk vele, vad maradt. Nem is lehetett simogatni, de játszani sem szeretett, a gyereknek meg neki is ugrott. El is lett távolítva.
2014. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem több macskám van.


Elsőnek volt az ami egyedül nőtt fel, ő alszik általában a vállamon, mint ahogy írtam, nyugodt és szereti kifejezni a hűségét.


Aztán lett újabb 3:

- Az egyik el se mozdul az udvarból, jól érzi magát ott, nagyon boldog, és ő is szereti a szeretetet, és nagyon simulós. Szó szerint nyomja a fejét a kezedhez. (mondjuk az első macska is).

- A másik az olyan semleges, ha megsimogatod dorombol ő is, de annyira nem az a kötődős típus. De nem fut el! Ha éhes mindig jelzi, mint mindegyik.

- Van a 3. amit direkt a végére hagytam, mert ezen 3 macska közül vele foglalkoztam a legtöbbet, és ő is volt a kedvencem.


Nagyon játékos, születése óta ő a legkíváncsiskodóbb, Pajki is lett a neve. Ő nagyon nyávogós, mondjuk az első macska is. Ha akar valamit nyávog, meg simul a lábadhoz. Ha meglát akkor is. Viszont általában kétféle módban találkozok vele:


- Első amikor odajön, mert szeretetéhes ő is.

- Második amikor én próbálok odamenni, de szándékosan a hülyét csinálja belőlem, mert elfut 1 méterre arrébb és ott fekszik le. Konkrétan játszik. Viszont ha ő bejön a házba... ő az egyedüli, akit nem lehet csak úgy kivinni, ha megfogom. A többi az magától tudja mi a dolguk ha megfelelő szavakat mondok, és kinyitom az ajtót.


Meg van még egy nagyon pici, ő még kérdéses hogy milyen. Ő is ilyen kötődős eddig, csak ő igazából elvan magában. Bár ő is dorombol mint mindegyik... de semmi egyéb.


A macskáknak volt egy anyjuk, csak betegeskedett és én mentettem meg őket. 2 szülésből van a 4 db. Az anyjuk már elhunyt. (nem is a mienk volt csak ideellett.)

2014. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3.v.ok, azt akartam írni, hogy 4 hétes korától nálunk volt, 1-ig, de nem bírtuk, csak 1 éves korig.
2014. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

4-es,édesek lehetnek a cicáid:))

Nalunk is van egy meseszép hófehér kandúrka lassan 3 hónapja, ő is elég heves:) mondjuk ő játékból "verekszik" de ő is rárepül bármire:D

2014. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!