Kezdőoldal » Állatok » Macskák » ÁLLATORVOSOK! Lehet, hogy...

ÁLLATORVOSOK! Lehet, hogy kilyukadt a macskám gyomra?

Figyelt kérdés
voltunk pénteken állatorvosnál, mert pár napja nem evett, levert volt a 4 -5 hónapos lány macskám. kb. azóta mióta anyám tanácsára beadtam neki egy nyolcad szemet a kutya féreghajtójából.ezért az orvos aztmondta azzal mérgeztem meg.adott neki 5 injekciót,meg infúziót, meg 2 tablettát nekem,hogyminden nap egy negyed szemet adjak neki belőle. péntek este már jobban volt,evett is.szombaton meg már teljesen a régi volt. de ma reggelre megint ugyan az van. fekszik,nem áll fel, nem eszik... és a hasa olyan fura bugyborékoló hangot ad.ezt a múltkor nem vettem észre. annyira félek . segítsetek :(
2010. jan. 24. 08:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Szia él még a házimacskád?
2010. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
sziasztok. még igen. de nincs jól. vettem neki vitamint azt összetöröm és tejbe beleteszem, fecskendőből itatom vele minden nap. remélem rendbejön. annyi hogy nem fekszik hanem általában elég sokat ül. de most észrevettem hogy furán hörög mikor veszi a levegőt. enni nem nagyon eszik. nemtudom mi baja lehet, de én nagyot csalódtam az állatorvosokban itt a környéken. :((
2010. jan. 27. 13:19
 23/30 anonim válasza:
Szia! Az én véleményem az, hogy a vitamint most inkább hanyagold, irritálhatja a gyomrát, nem hiszem, hogy vitaminhiány okozná a betegségét. A másik dolog, amit sokan elfelejtenek, hogy sok macska laktóz-érzékeny, ezért csak laktózmentes tejet ihatnak!
2010. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Szia! A másik kérdésedben megadtam neked a rex rendelő web-linkjét. Felhívtad már őket, vagy írtál nekik? Mit tanácsoltak?
2010. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

nem tudom próbáltad e már pl. Kecskemétre elvinni valami nagyobb állatorvoshoz vagy ilyesmire szerintem még ezt is megpróbálhatnád

lehet drága lenne de nem annyira mint sűrűn vinni az állatorvoshoz

2010. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Jaj pedig már reménykedtem,hogy megoldódott a probléma. :(

Szegény cica.De reméljük a legjobbakat,hátha találsz egy olyan orvost,aki meg tudja állapítani,hogy mi baja a cicádnak.

Feltétlenül írj,hogy mi a helyzet,mert mindenki aggódik!

Kitartás! :)

2010. jan. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
írtam a Rex-nek, még nem válaszoltak. Algopyrintől egy kicsit jobban van, de ez is csak átmeneti.Nekem autóm nincs, diák vagyok, a spórolt pénzemből vittem el 2szer az orvoshoz, de nekem ez tényleg nagyon sok pénz a semmiért. egyik se gyógyitotta meg, csak 1 napig jobban volt. azért adok neki tejet, mert nem eszik szinte semmit, és legalább valami legyen a gyomrában, ami egy kicsit táplálóbb.
2010. jan. 28. 09:31
 28/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha Miskolc mellet élsz ajánlom a Nyíregyházi állatkorházat, nem tudom itt jártál e már. Én tökéletesen meg vagyok velük elégedve, nekem is volt hogy nem evett a cicám rendesen adtak neki egy szurit fájdalom és gyulladáscsökkentőt és persze cica béres cseppet azóta jól van!!!

Próbáld meg Miskolc Nyíregy távolság nem olyan vészes.

2010. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Be van oltva a macska? Ha nem, akkor lehet macskanáthája vagy más fertőző betegsége, ami megfelelő kezelés nélkül halálos.
2010. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
nem, nincs beoltva. úgy néz ki meggyógyult, már teljesen olyan mint előtte. :) remélem így is marad.
2010. jan. 30. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!