Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért mondják egyesek h az...

Miért mondják egyesek h az állatorvosok csak pénzlehúzó, szívtelen emberek?

Figyelt kérdés

Nekem ilyenkor mindig az jut eszembe, h ezek az emberek ezzel takaróznak, mentegetik magukat h miért nem viszik a beteg állatot orvoshoz, magyarán szerintem sóherek


Eddig költözés miatt már két állatorvoshoz is jártunk, plusz anyámék kutyáinak is kettő volt, mert az egyik meghalt. Szóval Mind a négy állatorvos iszonyú korrekt volt!!


A minap vittem a cicámat, mert lenyelt egy zsinórt és kikandikált a végbeléből, de végül kijött az egész. Elvittem a dokihoz, megvizsgálta, mit nyelt le, meg megnézte a cicát is, és nem kért egy fityinget sem.


Aznap örökbefogadtam onnan egy cicát. Otthagyták nekik nagyon felelősségteljes, "minek ivartalanítsunk" emberek. A cica féreghajtva van, a bolháit kiirtották, és mielőtt elhoztam még befújták frontline-nal meg megvizsgálták újra. Ok h az ő érdekük is, h elvigyék, és így könnyebben megy, de nem is lett vna kötelességük befogadni őket, plusz azért az ingyen kezelés se lett vna kötelező,miután befogattam, ráadásul azt is felajánlották, h bármi van ezzel a cicával, amit most észreveszek még, élősködők, szemproblémák...stb. ingyen kikezelik nekem, mert befogadtam. ÉS: még a teszteket is megcsináltatták, h nincs-e vmi bajuk, és ajánlhatják-e másik cica mellé.


Nagyon szívtelen emberek ezek az állatorvosok, akik csak a pénzre hajtanak, ugye? Szerintem inkább szégyellje magát, aki nem viszi orvoshoz a beteg állatát, és ne gyártson kifogásokat.


Továbbá, ha van is egy orvos, aki ilyen gonosz, meg nem tudom, hát, marha sok orvos van az országban, lehet válogatni! Én gondolom rosszul?


Szóval nagyon nem bírom


2011. júl. 27. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert hülyék.
2011. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan minthogy a romák rossz emberek.

A dokik közt is sajnos akadnak lehúzók, s akinek rossz tapasztalata van, az utána általánosít.

2011. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de erre írtam, h nagyon sok orvos van, lehet menni máshoz...
2011. júl. 27. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég drágán dolgoznak..
2011. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a cicáimat is és a kutyáimat is ivartalanítattam,számomra fontos hogy ne szaporodjanak a vakvilágba.

Az állatorvosokkal sincs gondom,én nem csak akkor viszem őket ha betegek vagy vmi kötelező oltás kell nekik hanem az összes állatot évente egyszer egy nagy felülvizsgálatra.Mivel ők családtagok az életünk részei.Én sem értem ezeket az emberet,akik pl itt kérdezik meg mit csináljon a kutyával,macskával,patkánnyal ha ez és ez a baja!? Hát vidd orvoshoz!Én sosem kérdeztem,sem itt sem másmilyen fórumon ha a kutyámnak vagy macskámnak felment a láza mit tegyek.Automatikusan mentünk az állatorvoshoz.Valóban,nem olcsó egy-egy vizsgálat esetleg kezelés.Volt amikor 25.000 ft-ot hagytam ott.De megmentették a kutyám életét(fertőzött kullancs csípte meg).Velem mindig korrektek voltak.

2011. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De még jó h drága! Amúgy: lehet biztosítást kötni az állatokra is, akkor havonta kisebb összeg, mint a TB. DE: gondoljunk bele: gyógyszer- nulla támogatás rá, az orvos bére, a klinika rezsije, bérleti díja, az alkalmazottak díja, ketrecek ára- amiket ugye nyilván cserélgetni is kell. És így naná h drága. Az lenne a fura ha olcsó lenne. És akkor tényleg nagyon sokszor nem kérnek pénzt, ha csak megvizsgálják, de nem kell végül semmit csinálni vele, csak néhány tanácsot adnak.
2011. júl. 27. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:

nagyon sok orvos van, lehet menni máshoz...


Nálunk speciel 2.


A következő 50 km múlva. Gondolod, ha életveszélyben van a kutyám, megkockáztatok 50 km-es utat?

2011. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem életveszélyről beszélek természetesen, persze nagyon jól ki lehet forgatni más szavait... holott nagyon jól tudod, h nem erről van szó, akkor természetesen irány a legközelebbi.
2011. júl. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!