Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet macskát első sorban...

Lehet macskát első sorban száraz táppal etetni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert eddig főként konzerves eledeleket vettem a macskáimnak, a száraz tápot csak kiegészítőként kapják, amolyan rágcsálni valónak, viszont azt vettem észre, h a szárazat sokkal jobban szeretik, szívesebben eszik.Egészséges a macska számára ha mondjuk első sorban száraz tápot kapnának?

(Persze időnként főtt húst vagy friss csirkehúst is szoktak kapni)


2010. jan. 24. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz tőle bajuk. Bizonyára azért eszik azt, mert ízlik nekik, vagy jólesik. Bárcsak az én macskáim lennének ilyenek! Nekem nagyon válogatósak és a száraz tápból csak az aprószeműt eszik meg. (bár azt sem mindig, csak ha nagyon éhesek)
2010. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak legyen előtte mindig friss víz. Egyébként szárazból, ha jó nagy zsákkal veszel szuper prémiumot, akkor jobban jössz ki, mint mondjuk a whiskas szárazzal, mert ugyanannyi úgy kilója, viszont egy az, hogy kevesebbet eszik, másik meg az, hogy táplálóbb és normális alapanyagokból van, nem csirketollból meg színezékből.
2010. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elsősorban száraztáppal etetem a cicákat, konzervet, csak hetente 1-2-szer kapnak nasinak. Purina One-al etetem őket. Nagyon szép, egészséges, csillogó szőrű, jo súlyban lévő boldog cicák. :)
2010. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet de ienkor flejsd el a whiskast meg a tescot, attól éhenpusztul nagyon hamar. csak szárazzal csak prémiummal etesd.
2010. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy "megunták" a sok konzerveset és most egy kis változásra vágynak , bajuk nem lesz tőle , enyém is több szárazat eszik mint konzervet csak a sok vizet ne felejtsd el :D
2010. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!