Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg? Mellékelek...

Miért nem jön meg? Mellékelek két korábbi görbét, első a mostani. Rossz helyre húzta a pé-t. Egyébként száraz vagyok, mint a szahara.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2010. jún. 11. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy babás vagy. Teszt?
2010. jún. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah, bocs, most látom, hogy teszteltél, de lehet, hogy később volt a peteérésed, azért nem pozi még a teszt.
2010. jún. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A mostani ciklusban szerdán teszteltem negativat, azt nem jelöltem a diagrammon. Viszont ha terhes lennék, nem esne a hőm, nem? :S
2010. jún. 11. 08:13
 4/8 anonim ***** válasza:
A 39,9 az nem esés még, nekem mensire le szokott esni 36,6-ra, akkor már tudom, hogy megjön. Ja és trifázisos görbénél van, hogy beágyazódáskor lemegy picit, és utána újra felmegy a hő.:)
2010. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a mostani görbém. Ez trifázis?

2010. jún. 11. 08:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha újra felmegy a hőd akkor igen, de ha lejjebb megy csak, akkor meg fog jönni.

Én is babát akarok nagyon, remélem előbb-utóbb sikerül mindkettőnknek:)

2010. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jún. 11. 08:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem vezetted elejétől kezdve a görbédet, úgy több minden leolvasható lenne. De szerintem a 12-13. ciklusnapon lehetett ovulációd.
2010. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!