Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás utáni első nap...

Hajmosás utáni első nap nagyon száraz a hajam, másnapra tiszta zsír. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.10 éves korom óta nagyon szírosodik a hajam,kétnaponta mosom.próbáltam áttérni 3-4 napra,de nem lehet,nagyon zsírosodik.mindenféle samponokat kipróbáltam zsírosodásra,nem segített.és most már olyan a hajam,hogy hajmosás utáni első nap nagyon durván száraz,másnapra nagyon zsíros...ha zsírosodás elleni sampont használok,első nap még szárazabb,ha száraz hajra valót,második nap még zsírosabb.mit csináljak??most éppen normál hajra való sampont használok.és nem balzsamozom
2010. febr. 23. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Balzsam mindenképp kellene rá, ha mosás után ennyire száraz. Utána persze, hogy bezsirosodik, hogy ezt ellensúlyozza. Szerintem keress fel egy fodrászt, mert könnyebb úgy segiteni, ha látja, milyen hajad van. Sok sikert :)
2010. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia velem is ugyan ez volt, és osztálytársaimnak is ilyen problémái voltak. Valószínű a hormonok is közreműködtek, mert nekem is 10-11 éves koromig normális volt a hajam. Én úgy oldottam meg, hogy megmostam (normál hajra való) samponnal utána balzsamot tettem rá, abból (száraz hajra valót) de csak a hajvégemre tettem, pontosabban a hajam közepétől a legvégéig kentem rá és fél óráig hagytam rajta. Így valamilyen szinten javult, de igazán 20 éves koromra normalizálódott. Ja és a poén, nem elég, hogy ilyen lett, még be is hullámosodott, ami szintén 19-20 éves korom körül tűnt el. Ezért is gondolom, hogy a hormonok tehettek be ennyire :)
2010. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem otthoni hajpakolás az nagyon jó rá [link] ezt olvasgasd át, szerintem segíteni fog =)
2010. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne használj zsíros hajra való samponokat! Nagyon kiszárítja a fejbőröd...lásd első nap. Aztán mindezt kompenzálni akarja, és bezsírosodik...lásd második nap. Vmi kímélőbb sampont válassz, ami nem gyilkolja agyon a fejbőröd. Sokaknak bejött a babasampon, de gyógyszertárban is biztos tudnak valami spec sampont ajánlani.
2010. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!