Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mért nem nyávog?

Szerintetek mért nem nyávog?

Figyelt kérdés
Már elég rég megvan 5 éves félperzsa dagadt cicám de még sose hallottam nyávogni ez normális? Egyszerűen leül elém ha szeretne valamit aztán ha felállok előre megy és nézi követem-e. Szóval megmutatja mit szeretne. Van egy másik cicánk is az meg nagyon sokat nyávog néha nem lehet lelőni csak nyávog egy folytában. Nem értem ez változó náluk van amelyik nyávog van amelyik nem vagy ez valami betegség a másik cicánál?
2010. jan. 24. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan macskám, amelyik nem nyávog, teljesen egészséges volt. Szerintem normális.
2010. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ő is egészséges amúgy és engem meg nem zavar hogy nem nyávog elég a másik cicát hallgatni.:D
2010. jan. 24. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Na igen :D Lehet, hogy csak nem jut tőle szóhoz XD
2010. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Normális dolog. Nekem van egy olyan macskám, ami csak mekeg (halk mekk-mekk szerű nyávogás szerűség). Ha rálépsz a farkára biztos kivágja a magas C-t :) Szerintem semmi baja a macskádnak.
2010. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet kipróbálom egyszer, tényleg kíváncsi vagyok van-e hangja! Bár direkt nem tudnám bántani..:S:D
2010. jan. 24. 15:55
 6/12 anonim ***** válasza:
A félperzsa dagi cicád,"jelbeszéddel" kommunikál..:)
2010. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A másik cica lehet, hogy előadja az ő mondanivalóját is, ezért neki már nincs oka megszólalni.:)


Egyébként pont ma lepődtem meg, hogy az évek óta nálunk lakó cica ma először nyávogta el magát csak úgy, minden ok nélkül. Eddig csak akkor hallottam a hangját, ha kaja volt a kezemben.:)

2010. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy az enyém néma, aztán az állatorvos meghőmérőzte. Bedugta a seggébe, akkor meglepődött és elkezdett visítani de nagyon. Azóta sem szól sokat, de legalább biztos, hogy nem néma.
2010. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül csak kíváncsi voltam hogy más macskákkal is van-e ilyen meg hogy normális-e. Annyira nem zavar azért sőt...:D
2010. jan. 24. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Kezdd el simizni a farka tövénél. Kb ott, ahol a gerincéből farkinca lesz. Ma kipróbáltam a cicáinkon, elképesztő hangokat adtak ki. XD


Plusz, nyávogást akarsz? Én örülnék egy néma cicusnak... most nézd meg ezt:


http://www.youtube.com/watch?v=LxOhjF5K5eM

2010. jan. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!