Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet a macskákat...

Hogyan lehet a macskákat rászoktatni, hogy a WC-be végezze a "dolgát"?

Figyelt kérdés
Mert nálunk csak az jöhetett eddig szóba!
2010. jan. 24. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

A macska WC-re gondolsz, nem?

Én úgy szoktattam rá, hogy mikor láttam, hogy éppen máshová készül végezni a dolgát, gyorsan ráraktam a macska WC-re. Ha jól emlékszem, így volt.

2010. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

vannak macskák, akik a rendes WC-b csinálnak, szerintem erre gondolt a kérdező :)

ez engem is érdekelne, bár nálunk nincs nyitva hagyva a WC, úgyhogy bajos lenne :)

2010. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

wc-csésze:)?

Én is azt szerettem volna, de miután folyamatosan belenyúlt, hogy bekaparja, ejtettük az ötletet... Biztos nincs más megoldás?

2010. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Amikor látod hogy keresi hova menjen a wc-re kell tenni... de ez csak akkor szerencsés ha külön van nektek is egy mert összekoszolja és minden nap kétszer ki akarna budit takarítani?
2010. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Rendes vécébe soha nem fogja elvégezni, ne is álmodj róla. Nem tudom, ki lehet olyan tájélkozatlan macskaügyben a csaléádban, aki ilyesmit vár el egy macskától, de ennyi erővel azt is elvárhatná, hogy megtanuljon angolul énekelni. :-(


A macska szereti elásni a piszkát. Ezuért biztosítani kell a számára egy megfelelően magas - de nem túlságosan magas - falú dobozt, megtöltve macskaalommal. Ezt nagy örömmel fogja használni, mert el tudja ásni benne a végterméket, és még véletlenül sem fog a szőnyegre csinálni.


Azt a családtagot meg, aki azt az őrültséget kitalálta a vécécsészével, hát... Magyarázd el neki, hogy legyen több esze. Egy macska az macska, és úgy is fog viselkedni, nem lehet elvárni tőle, hogy ember módjára viselkedjék.

2010. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

jah, mint a Malőr, a Meet the Parents-ben :))

az cukker volt.

szerintem meg lehet próbálni, bár azt ne várd el, h utána le is húzza :p

2010. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A nyomógombos wc-t esetleg még le is húzhatná:DD!
2010. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Van hozzá speciális keret, amit először rá kell tenni a WC csészére, és almot rakni bele. Ez olyan, mint egy széles gyűrű.Akkor még (ha hajlandó), úgy fogja használni, mint a tálcát. Apránként el kell hagyni először az almot, akkor még mindig a kereten fog állni. Egy idő után a keretet is meg lehet szüntetni, megmarad a WC-n. Nem magamtól vagyok ilyen okos, láttam róla cikket is és videót is a you tube-on. Mindenesetre nyugis foglalkozás és főleg állandóan felhajtva kell hagyni a tetőt, amit én spec. utálok.
2010. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2010. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fúú, most elképzeltem, hogy megcsúszik és beveri a fejét:((((...


De milyen érdeklődéssel nézte, mit babrál a gazdi:DD!

2010. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!