Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hetes kiscicakat hogyan...

4 hetes kiscicakat hogyan kell a szilard taplalekra szoktatni?

Figyelt kérdés
9 napos koruktol en gondoskodom roluk.Probalgattam,hogy a tejet tanyerbol igyak de nem akarjak,mit tudok tenni?Szilard etelt sem fogadnak el.Csutortokon voltak 4 hetesek.

2014. okt. 26. 06:02
 1/3 anonim válasza:
75%
Én először kézből adtam a "picikémnek" a szilárd kaját, pontosabban az ujjamról. amikor már szépen lenyalta utána lehet a tányérral próbálkozni. Persze, jó maszatos lesz, arra számíts! Javasolt nedves törlőruha használata :)
2014. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tápszert keverd el pépesített nedves junior kajával, azt fogják tálkából enni. Nálam is ekkora cicák vannak, gond nélkül áttértek erre a változatra, sőt már a Royal Canin Babycat szárazat is eszegetik. Inni még jó darabig nem fognak maguktól (főleg vizet), ezért kell a tápszer, hogy fedezze a folyadékszükségletüket. A pépes dolgokra hamar rá fognak cuppanni, meglátod!
2014. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
1. vagyok. Ja és még annyi, hogy nem szabad semmit erőltetni, csak szépen lassan. majd rájönnek, hogy jó :)
2014. okt. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!