Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha túlságosan...

Mit csináljak ha túlságosan szeretem a cicáimat?

Figyelt kérdés

imádom őket,és úgyérzem,hogy ez már beteges...egyszer már szökött el egy cica tőlem,és hetekig sírtam...

mit csináljak hogy kevésbé szeressem őket?:D

de olyan cukiiik



2014. okt. 28. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány cicusod van és hány éves vagy?
2014. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A páromnak is van harminc, de nagyon büdösek! Szelőztetni azért nem szoktunk, hogy nehogy elrepüljenek a papagájaim, ők hatvanheten vannak!
2014. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.te nem vagy normális :DD

és 3 cicám van...

2014. okt. 28. 17:34
 4/5 XNoémiX válasza:
100%
nekem is három cicám volt, és én is betegesen szerettem őket. tudtam is közben, hogy ez nem normális, de az életemben az első az volt, hogy nekik jó legyen, meglegyen a kajájuk, el legyenek látva minden módon. sajnos, már nincsenek velem. utólag azt gondolom, különösen szerencsés voltam, hogy voltak ők nekem, és hogy ennyire szerettem őket. nem kell ezen változtatni egyáltalán, élvezd, amíg lehet.
2014. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alruna válasza:

Semmit se tegyél! Normális! Nyugodtan szetetgesd, dédelgesd öket.... sokszorosan visszakapod tölük a szeretetet, a ragaszkodást.....

különösen ebben a rideggé vált világban sokat számit egy kis állat hüsége, szeretete.

2014. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!