Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet túl érzelmes voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túl érzelmes voltam barátnőmmel, túlságosan kifejeztem, hogy szeretem, és nem tetszett neki. Lehet ezért szakítás?

Figyelt kérdés

Nem tartottam magam nyálas típusnak, de mikor őt megismertem, nagyon beleestem a lányba.


Nem tudom, mennyire voltam nyálas.

Minden tali után később, vagy ott, mondtam neki, hogy jó volt vele, facen is elárasztottam szívecskékkel, ha cseteltünk, mondtam is neki élőben, hogy szeretem, és ha pár napig nem láttam őt, nagyon hiányzott, tudattam vele, hogy hiányzik. De már akkor hiányzott, ha elment, annyira jó volt vele.

Sőt, meglepődtem, de olykor olyan szavak hangoztak el, ilyen szókapcsolatok, ami rá vonatkozott, meglepődtem, ilyen szerelmes.

Egyszer rákérdeztem, hogy zavarja ezek a dicséretek stb., mondta, hogy kicsit zavarja.


Itt tudtam, kicsit visszakell fognom magam. De szerintetek emiatt lehetett/lehet szakítás, mert én anno túlzásba vittem a dolgot? Annyira nem volt túlzás tényleg, csak neki picit sok. Lehet ezért valakit dobni?



2014. jún. 16. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy h kimutatod . A barátnődnek értékelnie kéne . Mit meg nem adtam vna ha a volt barátom ilyen lett volna. Ha emiatt szakít akk ez a csaj szóra sem érdemes !
2014. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, ez nekem már túl sok... De a mostani barátom meg a másik véglet! Szerintem próbálj vele beszélni erről.
2014. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

esélyes


a ribik nem szeretik a nyálgépeket

2014. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, csak én a friend-zoneban nyomom Neki ezeket...
2014. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos vagy :) a barátnődnek talán egy bunkó pasira lenne szüksége, aki majd fűvel-fával megcsalja?
2014. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nana. Azért ne rögtön a csaj legyen a gonosz ribi. Igenis idegesítő lehet, ha valaki folyton nyáladzik. Én sem azért vagyok valakivel, hogy 5 percenként elmondja, hogy menynire szerelmes, és hogy levegőt se tudjon venni nélkülem. Azért meg lehet érteni a lányt is. Kérdező, találd meg az arany középutat. Egyáltalán nem kell bunkónak lenni, csak legyen saját életed, csináljatok külön programot, és nem kell folyton ajnározni a lányt.
2014. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

legyél bunkó, az tetszeni fog neki.


a nőknek a bunkó pasik kellenek, nálam is csak ez jött be.

2014. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azért #6 is igazat mond.
2014. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak csajok, akiket ez zavar, de hogy konkrétan emiatt kerül sor szakításra, az szerintem kizárt.
2014. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem kizárt


haveromat is ezért dobta a csaja, és visszament ahhoz aki nála 2 évvel fiatalabb és csak cirkuszolni tud


haveromról tudni kell, hogy magas, jóképű, izmos, intelligens srác, tipikus bálkirály, és egyáltalán nem nyálas, fasza gyerek, motorozik, sok férfias sport érdekli stb.


a csajba szerelmes lett, vett rózsát, szerelmet vallott és a csajnak már ez sok volt, szakított

2014. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!