Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járok egy nagyon jófej fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy nagyon jófej fiúval szeretem is nagyon, de túlságosan féltékeny típus vagyok. Mit tegyek, hogy ne legyek az?

Figyelt kérdés
A multkor bulizni voltunk és jött a barátom meg a barátnőm is. Csak az volt a baj, hogy egy idő után kezdtem észrevenni, hogy a barátom a kelleténél többet foglalkozik a barátnőmmel és mikor a barátom meg akart csókolni, akkor a barátnőm ( aki mellesleg a legjobb barátnőm) mindig csinált valamit s akkor nem csókolt meg :( Meg is kérdeztem a barátomat , hogy most mi van és azt a választ kaptam , hogy csak jóban akar lenni mindenkivel. Azután meg kis vallatás után bevallotta, hogy tetszik neki a barátnőm nagyon rosszul esett . :( A fiú engem szeret ,de már nem tudok annyira megbízni se a barátnőmben se a barátomban . Mit tegyek , hogy ne legyek ennyire féltékeny ? Csak nem akarom elveszíteni abarátom :( 16/l
2014. máj. 10. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok még. Ugye te sem gondoltad azt komolyan, hogy majd te leszel a felesége és majd te szülsz neki gyereket és éltek boldogan míg a halál el nem választ? Ha nem tudsz benne már megbízni, ne erőltesd, majd lesz más.
2014. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg még azon még inkább aggódnék, hogy milyen "legjobb barátnő" az ilyen? Lehet, hogy nem is barát? Egyébként én kapásból dobnám, ha előtted ezt csinálja mikor ott vagy és ráadásul a "barátnőddel" , mi lehet mikor nem vagy ott és nem látod??

Ne bízz meg benne!

2014. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam azt, hogy a felesége leszek , de én inkább a tartós kapcsolatokat szeretem . De mondjuk nem a barátommal van a baj, hanem a barátnőm provokálta :/
2014. máj. 10. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után én már nem neveznék őt barátnőnek...
2014. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed úgy hangzott, mintha veled lenne a baj, pedig szerintem inkább a fiúnak kéne változtatnia...Nem lehet egy kapcsolatban ilyet csinálni...Ha jártok, akkor mind2 félnek ugyanazt kéne éreznie, rajtad kívül ne nézzen más lányra, ha ezt nagyon gyorsan nem fejezi be, akkor szerintem elkéne arról beszélgetni, hogy miért is vagytok együtt...
2014. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni egy ilyen kicsi ügy miatt .Beszéltem vele és azt mondta, hogy befejezi mert értem megteszi arra vagyok kíváncsi vajon igaze :)
2014. máj. 10. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy igaz, amit mond, de azért ne hagyd, hogy kihasználjon...:)
2014. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!