Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cicám, mit tegyek?

Beteg a cicám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A macskám egy hétig nem volt itthon, már azt hittem, hogy eltűnt, de ma hazajött.

Viszont nem eszik, csak fekszik és remeg is. Adtam neki egy kis vizet fecskendőből, meg egy kis pépes macskakaját is nyalogatott, de nem tudom mi lehet vele. Hogyan segíthetnék még rajta?



2014. okt. 29. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy elviszed állatorvoshoz, ez a legjobb, amit megtehetsz. Lehet beteg, vagy bezabált valami mérgezett egeret, esetleg bántotta valami vagy valaki.

Ha nem viszed el, csak ártasz neki.

2014. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Tudom, hogy nagyon durván hangzik, de vidd el orvoshoz!! Lehet komolyabb baja van és azzal, hogy otthon próbálsz rajta segíteni nem lesz jobb! Kérdezni nem szégyen én is bármivel elviszem a kutyámat orvoshoz! Inkább, mint hogy valami baja legyen :)
2014. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az lenne a legjobb, ha elvinném orvoshoz, de a szüleim nem akarják :(
2014. okt. 29. 11:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kellene beszélned a szüleiddel, hogy állatorvosnak kellene látnia a cicát. Nem tudom, be volt-e rendesen oltva (veszettség és macskanátha stb. ellen) , de a leírtak alapján akár a veszettség gyanúja is felmerül, és lehet, hogy később nektek is problémátok lesz belőle. Lehet, hogy egy veszett állattal verekedett össze, és az megharapta...
2014. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát sérülés nem látszik rajta, de megpróbálom még akkor rábeszélni őket
2014. okt. 29. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Ehetett egy elhullott veszett állat húsából, és úgy is elkaphatta a veszettséget. Nem kell, hogy sérülés legyen rajta.

Mindenképpen állatorvoshoz kellene vinni!

2014. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a cicám sajnos tegnap elpusztult :(
2014. nov. 1. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Kár érte... talán ha időben állatorvoshoz kerül, akkor menthető lett volna.
2014. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!