Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon nagy segítség lenne ha...

Nagyon nagy segítség lenne ha valaki gyorsan válaszol! Bővebb lent?

Figyelt kérdés

Idén nyár közepén 2 aranyos kis kóbor cicákat befogadtunk.És 2014.10.23-dikán mind 2 macska eltünkt gondolom rossz idő...2014.10.25-dikén hazajött az eggyik kiscica de nagyon csúnyán néz ki sajnos és nem tudom mi lehet a baja. (kicsit véres az orra folyik a könnye)nagyon félek hogy lehet hogy veszett... nem tudom mit tegyek most hívjak orvost avagy tudok rajta én is segíteni minden esetre még a családba senkisem nyúlt hozzá?


Le is fényképeztem őket de nem tudom hogy kell ide be illeszteni?


Az értelmes válaszokat nagyonszépen köszönöm?



#betegség #beteg #cica #beteg a cicám
2014. okt. 25. 10:25
 1/9 Birtalan Balázs válasza:
0%

Ne nyúlj hozzá semmi esetre sem! A macskáknál nem mindig lehet észre venni hogy mikor veszet, valamikor nagyon nyugalmas, de van amikor nem. Ha veszett és te elkapod, 90%-ban halál lesz a kimenetel, még ha be is vagy oltva akkor se érsz vele csak pár %-t.


Hívj állatorvost (ügyeletet), és ahol mászkál ott fertőtleníts feltétlenül, de ne érj hozzá semelyik családtagod!

2014. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Feltölteni úgy kell, hogy a gépre lemented, és Képfeltöltés.hu-n feltöltöd.
2014. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 nap alatt nem jönnek ki így a veszettség tünetei, de amit leírtál az sem veszettség tünete, inkább mérgezés vagy valamilyen légúti fertőzés. Tisztogasd meg, vidd el állatorvoshoz. Ha gyerek van egyenlőre ne nyúljon hozzá, többi állattól tartsd külön.
2014. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal nagyobb a eselye, hogy macskanathas, mint az, hogy veszett.

Szoval, hivj orvost. Ha akarsz rajta segiten.

2014. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. okt. 26. 08:03
 6/9 A kérdező kommentje:
2014. okt. 26. 08:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ranezesre macskanatha. Elviszed orvoshoz, kap gyogyszert, egy-ket napon kutya baja. Ha nem viszed el orvoshoz, bele is halhat. :/
2014. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem veszettség, az szinte kizárt amúgy is. Ez macskanátha (emberre egyáltalán nem kaphatja el), amit antibiotikummal lehet csak kikezelni, bele is halhat a cica. Szóval vedd fel a kapcsolatot egy állatorvossal mindenképp. Gyógyulás után érdemes beoltatni kombinált oltással, mert visszatérő probléma lehet.
2014. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Birtalan Balázs válasza:
47%

Nem veszettség, már rég kimult volna, ennyi idő alatt...

dokihoz vidd el nyugodtan...

2014. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!