Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskáknak lehet köménymag...

Macskáknak lehet köménymag teát adni? úgy látom fáj a hasa. és fel is van puffadva.

Figyelt kérdés
és hogy kell köménymagteát csinálni ?
2010. jan. 26. 12:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és mennyit adjak neki hogy hatása legyen ? 4-5 hónapos.
2010. jan. 26. 12:31
 2/11 anonim ***** válasza:

Végül is lehet, de


1.)nem hiszem, hogy a cica szívesen inná a köményteát : forró vízben 5-10 percig (vannak, akik hosszabb időre esküsznek, gusztus kérdése) köménymagot áztatsz, leszűröd, hűtöd, ízesíted (cicának mivel???) és iható.


2.) valószínű, hogy más baja lehet a macskádnak. A cicák nem szoktak csak úgy felfújódni, annak többnyire betegség vagy férgesség áll a hátterében.


Én mindenképpen megkérdeznék egy állatorvost.

2010. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

szia ! fecskendőből fogom neki adni, kénytelen lesz meginni. ez is az én kérdésem volt :

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__619380-allat..


nem tudják mi a baja, az biztos hogy kemény és fel vcan fújódva a hasa. nem szivesen mozog. biztos vagyok benen hogy fáj a hasa.

2010. jan. 26. 12:35
 4/11 anonim ***** válasza:

LOL :=) akkor én szidtalak meg, amiért azt a szegény hozzászólót úgy ledorongoltad :=)!

Szegény cica! Még mindig szenved? Ha gondolod, próbáld meg a teát, hátha legalább a tüneteit enyhíted vele, de itt biztosan nagyobb baj van, az első kérdésed ismeretében sajnos egyre valószínűbb, hogy nagy baj...ezek nem bélgázok!

Nem tudom, merre laksz, de nem tudnád esetleg az állatorvosi egyetem rendelőjébe bevinni? Ott mégiscsak profik (vagy legalábbis reméljük, hogy azok) dolgoznak.

2010. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miskolctól lakom 30 kmre kb Nyíregyháza felé. gondolom az Pesten van. remélem rendbejön a vitamintól meg a teától.
2010. jan. 26. 13:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami: a Rex alapítványnak is van állatorvosi rendelője, Bp./Káposztásmegyeren, ha jól emlékszem a Lakkozó utcában (rákeresek, hátha megtalálom a neten). Állati rendesek, lelkiismeretesek, profik. Normál rendelő, viheted oda a cicát (ha nem laksz az ország másik végében) és nem dolgoznak drágán. Legalább hívd fel őket, van-e ötletük, javaslatuk. Ha elmondod, ki mit mondott, mit adott a cicának és mi lett az eredménye, biztosan kitalálnak valamit.
2010. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

No nézd, megtaláltam:

[link]


Hívd fel őket vagy kérj on-line tanácsot (bal oldalon találsz hozzá "fület". Hátha lesz valami ötletük! Írd meg kérlek, hogy mit mondtak! Sok sikert!

2010. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jaj nagyon aranyos vagy köszi írok nekik :))
2010. jan. 26. 14:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Lelkesen kommentálgattam már neked az előző kérdésedhez is.:)

Most jutott eszembe,hogy amikor az én cicámnak hasmenése volt (tudom,hogy a cicádnak nem az a baja)az állatorvos azt mondta,hogy adjak neki kamillateát.

Én úgy csináltam,hogy 1 dl vizet felforraltam,ráöntöttem a kamillára,amiből kb 1,5 kiskanállal tettem a bögrébe.Utána kb 8-10 percig hagytam benne ázni,majd leszűrtem.Meghűtöttem,aztán beleöntöttem a cumisüvegébe.Mert kiskorában mi etettük és akkor a párom vett neki kisállatkereskedésben cumisüveget.Szépen lefogtuk és itattuk vele.Persze arra nagyon vigyázni kell,hogy nehogy megfulladjon. :) És nem könnyű sajnos velük,mert gondolom nem ízlik nekik,de a cél érdekében bármit.

Próbálkozz a kamilla teával is. :)

Majd írj,hogy mi van vele. :)

2010. jan. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki rendbe jött. igaz még jajjgatott mikor felemeltem, de kint játszik, evett, ivott teljesen magától. :)))
2010. jan. 29. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!