Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pánikbeteg macska? Mit lehet...

Pánikbeteg macska? Mit lehet vele kezdeni? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
olvastam neten, hogy van ilyen, de gyógymódjavaslatokat nem nagyon találtam.. valakiknek javaslat, tapasztalat?
2010. jan. 26. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy pánikbeteg? Miből gondolod? Nehogy félrekezeld!
2010. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a "tűnetek" egyeztek neten említettekkel:

[link]


köszönöm érdeklődésedet és esetleges későbbi segítségedet

2010. jan. 26. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem. Hát, állatorvos tud felírni neki nyugató tablettát, de előtte azokat próbáld, ami az általad linkelt cikkben is van. Természetes, nyugodt viselkedés (részetekről, emberekről), sok simogatás, nyugodt szóhasználat. Éreznie kell a szeretetet.. Ha nagyon gáznak ítéled a helyzetet, és ez már kevés, akkor kérj tablettát az állatorvostól, és a fenti "terápiát" amellett kell folytatni. :)
2010. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. esetleg más valakinek tapasztalata van az ügyben?
2010. jan. 28. 08:47
 5/6 anonim válasza:
Borotváld le !!
2011. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek borotválja le? Az én macsám is pánikbeteg lett, egy hete le sem jön az ereszcsatornából. Ha leveszem, eszik mint egy őrült aztán riadtan szalad, ugrik fel mindenre és felmenekül az ereszbe. Az sem érdekli ha száz fok van ott nappal, éjjel pedig hideg. Remélem megnyugszik, olyan rémült mint aki ufót látott.
2022. júl. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!