Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedves állatorvosok, féregtele...

Kedves állatorvosok, féregtelenítő gazdik! Cestal macskának való féreghajtóból mikor mennyit hogy?

Figyelt kérdés
Az állatorvos akinél most először voltam de többször nem is megyek.Tehát azt mondta adjak be egyik nap egyet a macskámnak másiknap pedig a másik szemet.Nekem mindenki azt mondja hogy nemszabad megismételni csak egy bizonyos idő eltelte múlva.Egyébként mellékesen megjegyzem hogy a féreghajtó(Cestal) csomagolásán az áll 1x/4kg.Az én macskám most szült szeptemberben és szerintem kb 2kg.Mit tanácsoltok?

2014. nov. 2. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Amikor kiírsz egy kérdést, akkor ír egy hosszú szöveget alatta. Köztük van egy ilyen:

FONTOS! A kérdésekre a választ a honlap látogatói adják meg, nem orvosok, egyéb szakemberek vagy az oldal készítői!

2014. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel én tisztában vagyok,tudom hogy kik a válaszolók.Viszont a kérdésem kifejezetten olyan emberek felé irányul, gazdik felé, akik már féregteleítették a cicájukat, vagy hozzáértő tapasztalattal rendelkező emberek pl.orvosok.

Ezt azért tartom fontosnak mert nem akarom félrekezeli a cicámat.Viszont ezt sem akarom elhinni, hogy egy nap egy egész tabletta, aztán másnap még egy egész, egy 2kg-os macskának.

2014. nov. 2. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős férgesség feltételezhető, valóban kell adni egymást követő napokon.A szerintem kb. 2kg nem pontos súly, meg kell mérni. Ha 2kg alatt van, elég a fél tabletta, ha felette van, mehet az egész. Két hét múlva egyszer ismételni kell. Majd 3 havonta rendszeresen.
2014. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az alig 2 kg cicára úgy rendelte a doki, hogy két egymást követő nap fél-fél tabletta. Ő először volt féreghajtva, mert ahonnan hoztam, ott nem kapott.
2014. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!