Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám gerince sérült, már 1...

Cicám gerince sérült, már 1 hónapja bepisil. Kakilni az alomba jár, de néha az se sikerül. Rendszeresen viszem orvoshoz, de nem tudják, meggyógyul-e. Mekkora esélye van annak, hogy felépül?

Figyelt kérdés
Néha már találok az alomban kevés pisit,de lehet, hogy akkor csorgatja el,amikor kakil.Ahova leül,ott van alatta a pisi,még menet közben is csöpög :-(
2010. jan. 26. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szegényke nagyon sajnálom!!! :( Kitartást hozzá, jó gazdája vagy! Sztem már az is jó jel h próbál oda kakilni! Remélem felgyógyul! :(
2010. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát egy macsesznak azért gyorsabban meggyógyul a háta vagy épp az eltört csontja! Nekem a nyulamra a szomszéd kis gyerek esett rá az enyém nem evet nem ivott nem pisilt és nem is kakilt és elpusztult szegény! De ezzel nem ijesztgetni akartalak csak mondtam! Szerintem meg fog hamarosan gyógyulni! :)
2010. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nagyszüleim cicáját elütötte valaki, a gerincéről letört a medencecsontja, 3 helyen csavarozták vissza... Gondolhatod, mennyi baja volt szegénynek. Kb 6-7 hónap alatt teljesen felépült, ugyanolyan, mint bármelyik cica.

Ezzel csak azt akartam szemléltetni, hogy a macskák sokkal ellenállóbbak és nagyobb sérülésekből képesek felgyógyulni, mint gondolnánk. A te cicáddal sem lesz semmi gond, jobbulást neki.:)

2010. jan. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm macskája hasonlóan járt. Kicsi esélye van, hogy felépül. 1 éve történt a balesete. Nem tudja visszatartani a vizeletét. Szerintem nem is érzi, hogy bepisil.
2010. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tegnap már több pisi is volt az alomban :-) talán van remény.
2010. jan. 28. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!