Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom leszoktatni...

Hogyan tudom leszoktatni erről a cicámat?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos kislány cicám. 5-6 hetes korától kezdve én nevelem,annyira pici volt kis esetlen volt hogy figyeltem az étkezéseit, azt hogy mikor pisil kakil, kivittem rendszeresen, és természetesen mára annyira jó és kötődő lett a kapcsolatunk mint még egy macskámmal sem eddig.

Addig fajult, hogy behoztam a házba velem is aludhat, reggelig bírja pisi kaki elvégzése nélkül reggel viszont az az első hogy rohan az ajtóhoz, a gond viszont az, hogy szopizza a fülem, karmol éppen mikor azt teszi meg a körmeivel tappancsaival dagaszt rajtam. Ezek rémes szokások, mert fájdalmasak ha le tudom akkor hogyan tudom leszoktatni? :D


2014. nov. 5. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Erről konkrétan sehogy. Ilyen a cica, így fejezi ki a szeretetét, főleg a tappancsolás nagyon tipikus. :)
2014. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kisbitang :D Kösziiiii
2014. nov. 5. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!