Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olyan videot, hangfelvételt...

Olyan videot, hangfelvételt keresek, ahol macskák vészjelzést adnak le nyávogással?

Figyelt kérdés

Tököm tele már a szomszédom falkányi macskájával, állandóan az ablak alatt bandáznak - szomszéd sokadik kérésre is tojik rájuk.

Úgyhogy hadviselést fogok folytatni, reményeim szerint egy "bajban vagyok, meneküljetek" nyávogás lejátszása menekülésre késztetné őket, ezért keresek ilyen felvételt.


2014. nov. 6. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Milyen jó ötlet!

Van még ilyen?

Nekem egy olyan kellene, ami a szomszédot riasztja le az asszonyrol, mikor nem vagyok odahaza.

2014. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy tok jo otlet.. de:

A macskanal nincs ilyen hangjelzes. Es ami van is, arra hajlamos nehany macska inkabb odamenni, hogy tud-e segiteni... Illetve egy-ketto szerintem azert, hogy rohogjon a bajba jutotton.

Raadasul, ha nem eleg hangos, akkor a macskak nem veszik komolyan. Ha meg igen, akkor elterjed rolad, hogy elve nyuzol macskakat, es aztan magyarazkodhatsz, ha kihivjak rad a jardot, hogy allatkinzo vagy.

Vizes lufi, slag, ami mukodni szokott...

2014. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teruletvedo hang? Sajnos kozos udvar es a hazirend ellenere is szarik a macskakra, egesz nap kint lofralnak. Ha meglatnak elmenekulnek, de nem szeretnek 5 percenkent kirohanni.
2014. nov. 6. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Pisild korbe a teruletet, ahova nem akarod, hogy menjenek. Azzal jelolik a teruleteiket, nem hanggal. :)

Tanacs, inkabb a szomszeddal viselj hadat, ne a macskakkal. Hatekonyabb.

2014. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szomszeddal megvsn a hadvisrles, igazi macskas oregasszony, semmi foganatja. Ha meg az oregasszonyt dobalom meg, akkor feljelent :)


Pisiles jo otlet, de no vagyok, nem guggolnam korbe a kertet, idos bacsik is laknak itt :)

2014. nov. 6. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyel kreativ. Gyujtsd ossze a osszegyujtenivalot :P Es! Ultess macskamentat a szomszed ablaka ele. Mert azt szeretik, es oda fognak menni bandazni. :)
2014. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!