Kezdőoldal » Állatok » Macskák » AZ én macskám minden reggel...

AZ én macskám minden reggel pontosan fel kell 5-30-kor, hogy elvégezze a wc-és dolgait! Ezzel nem is lenne baj, de nyávogással és vandálkodással megfuzerezve megy a dolog! Miután elvégezte a dolgát alszik tovább! Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Csukd ki a szobából még este, ahol alszol!

(Én is ezért nem alszok általában a macskámmal, mert ugyan nem feltétlenül céllal, de korán kel és "rámolni" kezd.)


Ha az a baj, hogy kint végzi a dolgát, és Neked kell ajtót nyitni, akkor tegyél be neki házba macskaalmot, vagy jobb híján homokot egy dobozban, hogy reggel oda végezhesse.

2009. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a lábamat szokta kapargatni hajnalban hogy ébredjek végre fel, itt az ideje a reggelinek. :-))
2009. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mi pénzt megadtam volna annak idején, hogy ekkor keljenek a macskáim-Én ekkor kelek (mert nekünk kettő volt egyszerre-2 gyerek-2macska alapon!-már nem élnek, "hála" az autósoknak)!!! Nálunk zárt cicawc volt jól zörgő szilikonos alommal, és pontban hajnali 4-kor mentek szépen, egymás után a nagydolgukra!!! Pontos helymeghatározás, hova is sz@rjon, majd alapos eltüntetés-merthát ügye tiszta állat!!! Na, ez kétszer!!! Eltartott úgy fél 5-ig, majd csönd, merthát elfáradtak, aludni kell... Csak mi emberek randiztunk kómásan a konyhában, és szitkozódtunk...

Szóval Én irigyeltelek volna annak idején, de csinálni semmit nem tudtunk velük mi sem!

2009. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj de aranyos cicáitok lehetnek :))) Nekem kinti cicáim vanak a lakásban sajnos nem lehetnek. Elképzeltem amikor rámolnak szét mindent a cicák. :) Elnézést, csak mostanában ilyen érzékeny vagyok :)
2009. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!