Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha tartok egy kandúrt és egy...

Ha tartok egy kandúrt és egy lány cicát és lesznek kicsinyeik akkor nem fogja meg enni a kandúr a kicsiket?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát sztem ne engedd a kicsikhez, amíg nagyobbacskák nem lesznek.
2008. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem hinném, hogy a kandúr kölyköket enne, de majd vmi okosabb kijavít ha nem így van, elvégre nem oroszlánok ezek:) meg azok is ált. a más kölykeit eszik meg nem a magukét. Amúgy meg az anyjuk úgyis elbújik velük padlásra vagy vmi más helyre, meg elüldözi a kandúrt. Persze ha panelbe laktok akkor ez az albújósdi nem fog menni, de akkor sem valószinű, hogy odaengedi. Sőt még rád is fújni fog, ha közelítesz a kicsik fele.
2008. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem, legyél nyugodt! A macsek nem kannibál, mint pl. rokona az oroszlán (az is csak a másik kantól született kölyköket pusztítja el) Jót fogsz mosolyogni: úgy fél az anyától és a kicsiktől, messzi ívben kikerüli, de azért érdekli, szaglássza a levegőt, de közel menni nem mer. Az anyamacska meg is tépné! Később azért konszolidálódik a helyzet. Sok sikert!:))
2008. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik válaszoló vagyok, elkéstem egy kicsit a válasszal
2008. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Született kettő kiscica és az utcában rengeteg kandúr van

és rengeteg kiscicám volt és egyikse bírta 2-3 hétnél tovább mert széttépték a kandúrok !:,((

2008. aug. 13. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Ő nem. De más kandúr igen.

Ha a szabadban szüli meg a kölyköket, és ott marad, akkor nagy eséllyel eszi meg őket másik kandúr. Szomszédoméknak 5 macskából egy maradt meg. Szóval vigyázz a többi kandúrral szemben. :)

2008. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De hogy próbáljam meg megvédeni a kicsiket, mitcsináljak?

Most elkerítettem őket de félek hogy valahogy bemennek és annyi a kicsiknek!:(

2008. aug. 13. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
de egyhúron pendültünk az oroszlánnal:)
2008. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is most született két kiscica, mi most a garázsban tartjuk őket, mert oda fialt az anya. De általában nekünk jelez a cica, ha beindul a szülés, és mi a fürdőszobában, vagy a szobában tartjuk a kicsiket. Szerintem amíg kicsik nagyon vigyázz rájuk, és ha már elkezdenek járni, akkor se nagyon engedd még ki őket, csak ha te is ott vagy. Remélem, tudtam segíteni;)
2008. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen és köszönöm a segítséget!
2008. aug. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!