Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a cicámnak?

Mi baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
2 napja észrevettem, hogy megvan fázva a cicám, de az orr folyáson, tüsszögésen kívül nem volt semmi baja. Ma néztem, hogy vérzik az orra. A megfázás miatt vérzik? Mit tudok csinálni?:(

2014. nov. 8. 16:33
 1/3 katta25 válasza:
Szerintem mindenképp érdemes orvoshoz vinned,lehet hogy nem a megfázás az ok hanem balesete volt. De az is lehet hogy vérzékeny. A kérdésedből a kora se tudódik ki lehet az is a gond hogy idős már szegényke. Viszont pánikra semmi ok ,vidd orvoshoz és minden kiderül.
2014. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fél éves, úgyhogy nem idős. Én is gondoltam arra, hogy valamibe bevágta a fejét, vagy nem tudom. Fiú és erős cica, de ugye most jön a hideg, és félek, hogy nem éli túl.:/
2014. nov. 8. 16:58
 3/3 Medvi ***** válasza:
Állatorvos, gyógyszer, meleg szoba, akkor biztosan túléli, ne aggódj!
2014. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!