Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicánk rázogazja a fejét....

Omjazmin kérdése:

A cicánk rázogazja a fejét. Volt kikezelt fülatkája. Lakás cica. Orvoshoz vittük, nem talált semmi gyulladást vagy atkát, azért írt fülcseppet. Mit tanácsolhatunk?

Figyelt kérdés
Floridában él lányommal. Továbbra is rázogatja a fejét.
2014. nov. 8. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem riogatni szeretnék, de az én kutyám fülét így kezelték félre, hogy mindenféle fülcseppeket irkáltak fel neki. Menjen vissza és vetessen mintát a cica füléből, az a biztos!!!
2014. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdés időpontjában a cseppet már elhasználta és még mindig vagy még nem használta el, de azért megkérdezitek?


Mert attól, hogy nem látott semmit még lehetett kezdődő gyulladás például.


Amúgy gondolom átnézték más részeit is, de érdekes összefüggések vannak, az én macskámnak a az ínye és a szájpadlása volt gyulladt, az evésén nem is tűnt fel semmi, ő kifelé annyit mutatott, hogy kivakarta a füleit sebesre. Az orvos magyarázott valamit, hogy milyen összefüggés van, de már nem emlékszem, 4-5 éve történt.

2014. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet takarmányallergia is ,nem vicc.Az enyém pl. a royalnak vmelyik összetevőjére allergiás.
2014. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!