Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez az ár drágának számít az...

Ez az ár drágának számít az oltásokért?

Figyelt kérdés
Budapest belvárosában lakunk, most lett szobaciánk, több állatorvos is van a közelben, a szomszádnál már megnéztem az árakat. Az első kombinált oltás ára 8000 Ft+ 2000 Ft vizsgálati díj, a második 1000 Ft-al drágább lesz, ez így drága, vagy normális ár? Mert ha nagyon drága, akkor keresünk másik állatorvost, de ha ennyibe szoktak kb kerülni az oltások, akkor nagyon jó, hogy csak egy saroknyit kell utatatni a cicát :)
2014. nov. 10. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, melyik kombinált oltást kapta? Az alap hármas kombi ára 3-4 ezer körül szokott lenni, ha van benne leukózis elleni, az 6-7 körül mozog. Ha benne van a clamydiosis elleni is, az megint lehet picivel több. Mivel szobacica, gondolom veszettség ellen nem kap, értelmetlen lenne. Ha leírod, mi áll az oltási könyvbe ragasztott matricán, akkor kiderül, drága volt-e?
2014. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk 1. 2800ft volt 2. 2500 a féreghajtó 200
2014. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
iyenhez ne menj drága is meg felesleges is van aki ingyen megvizsgálja és az oltást is kevesebbért adja neki 2500-3000ft kb ő 500ft ba kapja veszi vagy anyiba semi és eből gazdagodik meg nehogy már ...
2014. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi van benne, bár kétlem, hogy minden. Nálunk 8500 a mindent bele oltás, tehát kombi+leukózis+még benne van a veszettség is!



Sima kombinált nálunk csak 3500 vagy 4000. Leukózisos kombi meg 6500.


És ez közepesen drága. Úgy, hogy nincs külön vizsgálati díj, mert az benne van az oltás árában, hogy át is nézi.. Én még nem is találkoztam olyannal, hogy van vizsgálati díj külön oltásnál, pedig át szokták őket nézni.


Hát a belváros kényelme. Ugye ugyanazt a segafredo kávét is jóval drágábban iszod meg a belvárosban, mint két kerülettel arrébb.


Én azt mondom, mindenképpen drága.

2014. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!