Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Drágának találjátok az állator...

Drágának találjátok az állatorvosi költségeket?

Figyelt kérdés
Pl gyógyszerek, vizsgálatok, műtétek árait. Mi szerintetek a drága, és mi lenne a megfelelő ár szerintetek az adott problémátokra?
2013. nov. 4. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Drága igen,de nem találom drágának. Tehát hogy mondjam keresetünkhöz drága,de egyik állatomra se sajnálom a pénzt ha betegek. Kutyám súlyos allergiás volt,rá is elment vagy 50 ezer,most cicámra aki rossz helyről származik 40 ezer,aztán oltások,ivartalanítás,chip..

De dokim ismer minket,szereti állataimat, látja hogy bármi van én nem habozok bevinni őket,tehát nem kér sokat még így se.

2013. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Drágának drága, igen. De én sem sajnálok a kutyámra semmi pénzt. Ha meg úgy nézzük, az a pénz úgyis elmenne másra, tehát így sem úgy sem marad meg, végülis ha a kutyára költöm ott legalább jó helyen van. :)
2013. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Orvosa válogatja. Nem várható el, hogy anyagárban dolgozzanak, ők sem szerelemből teszik és bár a jobban kereső szakmák közé tartozik a jövedelmük nem vetekszik egy privát nőgyógyász keresetével.:-)


Nyitott nagyon komoly mellkasműtétet végeztek a kutyámon 70 000.- Ft, ezért altatták, műtötték 2 napig bent volt intenzív megfigyelésen, kapta a gyógyszereket, ölbe dédelgették egész nap az aszisztensek. Egy humán magánrendelőben az altatás 80 000.- Ft-nál kezdődik és akkor még csak az aneszteziológus nézett rád.

2013. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sippara ***** válasza:
100%
Az utolsó nagyobb állatorvosi költségünk egy harmincezres idegbecsípődés volt, közel sem találtam drágának - összesen kb. hat órát voltunk bent, négy injekciót, két infúziót kapott, szinte mindig volt velünk valaki, engem is nyugtatgattak és végig úgy éreztem, odafigyelnek a kutyára is.
2013. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én is így vagyok vele.Drága, de hát a kutyámért nem sajnálom a pénzt.Amikor a kutyámat megmérgezték, kellet egy csomót fizetni, de a kutyám egészsége fontosabb nekem a pénznél. :)
2013. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az orvos drága :) a keresetem kevés..

Egyébként ahogy elöttem is írták,kutyámra macskámra mindig van,ők az elsők.

2013. nov. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. nov. 7. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, ha lenne miből akkor nem lenne drága, persze vannak olyan dokik akik jóval többet kérnek mert nekik inkább a pénz számít, de az nekik is meg kell élni valamiből, a nyuszikámmal hagytam ott 25öt de csak részletekben tudtam neki fizetni de miután láttam hogy hol lakik és milyen kocsija van és milyen telefonja annyira nem volt lelkiismeret furdalásom hogy én nem egy nap alatt adtam oda neki azt az összeget :) de ezekhez a dolgokhoz viszonyítva nem dolgozik drágán csak nagyon jó állatorvos és sokan járnak hozzá :)
2013. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!