Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért NEM engedi a cicám hogy...

Miért NEM engedi a cicám hogy megsimogassam?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos kandúr szobacicám.

A kezdetektől fogva jól bántam vele, kedveskedek neki minden nap különféle kajákkal, játszok vele rendesen és még se hálál meg semmit. Nem bújik az ölembe és nem jön oda hozzám magától. Sőt megfogni se tudom, hogy megsimogassam egy kicsit; csak amikor fáradt és alszik.

Mit tehetnék?


2010. jan. 27. 21:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én cicám sem szereti ha felveszem miközben épp játékos hangulatában van. Olyankor játszani kell vele. Ha mégis felveszem, panaszosan nyávog és minden izmát ellazítja, gyakorlatilag "kifolyik" a kezeim közül. Aztán ha megunja a játékot mellém kuporodik. Szerintem légy türelemmel vele és ne erőltesd a bújást ha épp nem szeretné. Még kicsi cica a tiéd, meg fog nyugodni.
2010. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

220:09

Még három hónap, és sikítva rohansz az állatorvosohz hogy vegye ki az akkorra már cseppet sem cuki golyójit. :)

Csak mert nagyon büdös lesz az otthonod...

2010. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

21:34-es

Én már most is vinném az állatorvosunkhoz, de azt mondta még túl korai, mert még nincs rendesen kifejlődve.

Remélem , hogy igazatok lesz és beválnak a tanácsaitok!

2010. jan. 28. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!