Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a szoba cicánk, mi a...

Eltűnt a szoba cicánk, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előszó: Egy hete elköltözünk ide, ahonnan jelenleg is írok, egy új telepre, eddig bérházban laktunk, most viszont családi házban. A tegnapi nap eltűnt a macskánk éjjel, valószínűleg kiugrott egy nagyon kis résen, amin nem gondoltuk volna hogy ki tud.. Azt kell róla tudni, hogy nagyon de nagyon szoba cica volt ő mindig is, sosem engedtük ki őt az előző házunkból sem, azért keressük őt ennyire. Jelenleg, azaz körülbelül egy hete tüzel, tehát valószínűleg a meglógásának ez volt a nagyobb oka, bár az is benne lehet, hogy csak egyszerűen világot akar látni. A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mi a teendő? Azt tudom hogy a macskák visszajönnek a megszokott helyükre, de mivel csak egy hétig lakunk ezen az új helyen, nem tudom hogy ide visszafog-e.. Kérem valaki segítsen, hogy esetleg hogy járhatunk utána.. :'( Édesanyámmal már szétsírtuk magunkat, és nagyon aggódunk érte.. Körbe jártam már az utcákat, de semmi nyoma..



2014. nov. 11. 20:56
 1/7 anonim válasza:
0%

Én tudtam hogy rád írok

Te vagy a kiválasztott

Soha se tagad le

Hogy ki ír neked!

2014. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Akasszatok ki fenykepes hirdeteseket az oszlopokra.
2014. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi kitettük a képét és telefonszám, hazavárjuk felirat.

3 nap múlva hívtak, hogy egy parkoló autó alatt van a cica és ott tartották, ameddig nem értünk le érte.

2014. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó esetben előkerül a macska, de sajnos arra is van esély, hogy nem.

A szökést kellett volna megakadályozni, szobacicának egy kertvárosi bolyongás nem életbiztosítás, ha nem tanulta meg milyen veszélyekkel találhatja szemben magát.

Főleg az autók és a kutyák jelentenek rá veszélyt.

Az is a lehetőségek között van, hogy valahol befogadták, jól érzi magát, s nem igyekszik haza, jelen esetben ráadásul kérdés, hogy tudja-e hol van a "haza"

Remélem sikerül megtalálni a cicust, s ha előkerül vigyázzatok rá, ne kóboroljon el ismét, a kutyák nem szeretnek portyázó macskákkal barátkozni.

2014. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menjetek vissza a régi lakásotok környékére, hátha oda ment vissza. Tévhit, hogy a macska a gazdához ragaszkodik, szereti a megszokott helyét.
2014. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A mai nap 16 képet ragasztottunk ki a településen, sokan megnézték, valamint volt aki el is jött, hogy talált egy macskát (holtan) egy árokban, elment megnézni faterom, de az nem ő volt.. Ahol régen laktunk az körülbelül 15-20 kilóméterre van innen, lehetséges hogy elmegy annyira messzire? Az kicsit túlzás lenne nem? Hisz az egész városon át kéne mennie akkor..
2014. nov. 12. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy olyan távra is visszatalál. Húgoméké bebújt a csomagtartóba, és kb. 120 km-re voltak már otthonról, mikor megálltak pihenni, nyitották a csomagtartót, és kiugrott a maccs és elrohant. Ők nyaralni mentek, mire 3 hét múlva hazaértek, otthon volt a cica.
2014. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!