Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Üdv. Miért nem szeretik...

Üdv. Miért nem szeretik egymást a cicáim? Az egyik 7 hónapos a másik pedig úgy 3 hónap körül lehet.

Figyelt kérdés

A nagyobb cicám körülbelül 7 hónapos, szegénykémet az udvaron találtam összeharapdálva. Nagyon rossz állapotban volt, de most már minden rendben vele, kivéve azt, hogy nem szereti a macskákat. Talán azért, mert egy macska bántotta őt annak idején és nem tud tőle elvonatkoztatni?

Nagyon bánt , hogy nincsenek jóban, mert a kicsi is aranyos, de nekem ő a mindenem és soha nem válnék meg tőle. Mik a lehetséges megoldások? Köszönöm mindenkinek!!


2014. nov. 12. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem különleges eset, ha a macskák nem ismerik egymást születésük óta, nem barátságosak egymással, főleg, ha még egy neműek is.

Nekünk is van egy fiatalabb, kisebb testű macskánk, aki bekerült az udvarban lévő két idősebb, nagytesű macska közé. Nem bántották fizikailag egymást, mert általában csak fújás és nyávogás volt, utána szétszéledtek, de voltak nagy kergetőzések. Azóta kicsit nyugalmasabb, de nem látni őket együtt, nem kifejezetten szívlelik egymást.

2014. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!