Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van hogy egy kocsmába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy egy kocsmába járó, dohányzó, motorozó pasi egy másik lánnyal együtt tud lenni már egy éve, de engem ott hagyott 1 hónap után?

Figyelt kérdés
Mindig késett a randikról is. Nem tudom az okát miért hagyott ott. Egyszer csak nem keresett, hiába hívtam telefonon nem vette fel.
2014. szept. 4. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
mert kettőtök közül választott...és nem téged...
2014. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A rosszfiúkat szeretik a lányok.
2014. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Biztos unalmas vagy.
2014. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 hónapig nem voltam unalmas?
2014. szept. 4. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Egy hónap kellett neki, h rájöjjön.
2014. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő 27 éves én 21.
2014. szept. 4. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Pl. mert nem vetetted be magad nála egy hónap után sem.


Nők által elkényeztetett férfiak sokszor kifinomult pszichológiai érzékkel azt éreztetik a csajjal, hogy nekik kell megragadni a lehetőséget, ez azért jó mert így még ígérniük sem kell semmit. Ha a csaj unalmassá válik, simán mondhatják neki, hogy: "Te akaszkodtál rám, én nem akartam tőled semmit.".


Sokat nem vesztettél.

2014. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de egy felnőtt férfival voltál együtt és nem volt szex, akkor nem voltatok együtt :-P ...
2014. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!