Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennyire nincs kereslet a...

Ennyire nincs kereslet a macskákra manapság?

Figyelt kérdés
Régen anyukámmal tenyésztettünk csincsilla perzsákat, és anno nagyon nagy volt a kereslet a cicákra. Most van egy eladó gyönyörű ezüst pöttyös brit kandúrom, hatalmas kerek sárga szemekkel, erős tömzsi testfelépítésű... mindennek megfelel. Gyönyörű. Akár csak a reklámban szokott lenni. Mások 'nagyon áron alul' árulnak törzskönyv nélküli brit cicákat bronz cirmos (HÁZIMACSKA) színben és teljesen úgy néznek ki mint a mezei cicák. Ők 25 ezerért árulják az ilyen macskákat, én meg 10 ért nem tudom eladni őt :) Kicsit különös...

2014. nov. 14. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Kinek kell penzert macska, amikor ingyen is kaphat.
2014. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan gondolkodnak ugy mint te. A kutyám, macskám ba-zik, nekem meg dagad a péztárcám.
2014. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért csakis hiteles, bejegyzett tenyésztőtől vennék, nem olyan szaporítótól, mint a magadfajták. Tudom, mindig felháborodtok, ha így nevezünk benneteket, de ugye nem gondolod, hogy elhiszem, 10 e Ft-ért törzskönyves elődöktől származó cicát árulsz?? Akkor inkább menhelyről, mégha az nem is fajtatiszta.
2014. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt szaporításról?:D Te atyaég. A macskát vettem egy tenyésztőtől, csakhogy a többi macsekom ki nem állhatja ezért szeretnék minél előbb túllenni rajta.. Atyaég :D Emberek..:)
2014. nov. 14. 15:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hulye kerdes, de a tenyesztovel meg nem beszltel, hogy nem-e veszi vissza? Normalis tenyesztonel ez realis opcio.
2014. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
:) nem hiszem,hogy törzskönyves és tesztelt macska lenne és eltudom képzelni milyen "tenyésztők" lehetettek annakidején...
2014. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Képzeljen =( Ebből a pár sorból igazán sokat meg lehet tudni egy emberről :) Pacsi.
2014. nov. 14. 17:17
 8/13 anonim ***** válasza:
" Kicsit különös... " Az internet átka :) Sokkal több információhoz jutnak az emberek, mint "Régen anyukámmal tenyésztettünk csincsilla perzsákat" időben. Ha bejegyzett tenyésztőtől vásároltad, vele nyilván lehetne beszélni a problémádról. Csak az a sanda gyanúm, hogy megvetted a kandúrt valakitől, szaporításra, de közben rájöttél, hogy nem lesz kereslet a kicsikre, ezért meg akarsz tőle szabadulni. Ahogy a népnyelv mondja, így jártál....
2014. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szaporításra?:S Mifene.. Bár lenne ivaros nőstény macsekom , ráadásul ilyen fajtában :D Töröld meg a képernyőt, vagy cserélj netet, mert rosszul informál :)
2014. nov. 14. 19:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Vettél TENYÉSZTŐTŐL egy macskát... Mennyiért is?

(csak mert, hogy 10 ezerért már megszabadulnál tőle)

Egy pöttyet sántít, de hát te tudod, te vagy az okos, felelős gazdi, igaz?

2014. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!