Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudok valamit tenni 2 nyomtala...

Tudok valamit tenni 2 nyomtalanul eltűnt 2 hónapos kiscica ügyében?

Figyelt kérdés
Egyik este még megvoltak, reggelre mindkettőnek nyoma veszett. Szerintem elvitték őket, mert nagyon szépek és kezesek voltak. Raktam ki plakátokat, hogy keresem őket, meg még pénzjutalmat is ajánlottam fel. Minden nap órákat sétálok a közeli utcákon, hátha ott vannak valahol (falusiak vagyunk). Nagyon hiányoznak. Mit tudnék még csinálni?
2014. nov. 16. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Chipp gondolom nem volt bennük... 2 hónapos macskába még amúgy sem szokták. Ha elvitték szándékosan, akkor azzal nem tudsz mit csinálni, ha elkóboroltak... igazából azzal sem... (2 hónapos kiscica nem hiszem hogy hazatalálna, még nagyon picik) Fajtatisztának néztek ki?
2014. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Á nem, sima házicicák voltak. Egy trikolor és egy csíkos. De már nem ez az első, hogy egyik napról a másikra eltűnik egy cica. Nagy vagy kicsi, mindegy. Egyet megtaláltunk az utca végén az egyik szomszédnál (az felnőtt volt).
2014. nov. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!