Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3kor ivartalanították a...

3kor ivartalanították a nőstény cicusom, de még mindig csak fekszik az altatástól. Ez normális?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én cicáimat délelőtt 10kor műtötték, de még az egész éjszakát is végig aludták. A kandúrjaim, pedig ők nem is voltak mély altatásban, ők is az egész napot végig pihenték. Teljesen normális, ha már magához tért, de visszafekszik pihenni, bár ha elkezdene járkálni, hamarabb kiürülne valamivel a szer, de nem kell zargatni, had pihenjen. Enni viszont ne adj neki, amíg nem okés teljesen, inni is csak úgy igyon, hogy figyelsz rá közbe, nehogy félre nyeljen.
2014. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még normális és az is az lesz, ha még holnap sem lesz teljesen tiszta, csak estére.

Az én öreg kandúromnak legutóbb a fogát húzták, az altatótól még a 3. napon is nekiment a széklábának. Estére lett a tekintete teljesen tiszta, neki már nagyon nehezen tisztult ki és az is normális volt a korához, állapotához nézve.

2014. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, magához tért az éjjel. Mászkált de a tölcsértől fent akadt mindenhol, és felvettem magam mellé az ágyra, azóta egy hangja sem volt.
2014. nov. 20. 08:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Áhhh...az enyém mindenhova felmászott volna, de nem tudott szegény, és állandóan leesett...ott ültem mellette egy egész napot.
2014. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én benne hagytam a macskahordozóba, reggel műtötték és csak másnap reggel vettük ki. Addig tök kómás volt, nem is tudott magáról... Nem akartam hogy bolyongjon a lakásba, hogy kiszakadjon a sebe...
2014. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!