Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Feleves nostenycicam meeg...

Feleves nostenycicam meeg mindig szopni akar anyjatol; mennyire normalis ez?

Figyelt kérdés
Mar nagyobb mint az anyja, a bolti tejet nem issza, a tobbi 4 macskam igen. Amugy aranyos, egeszseges. Macska-granulat kapnak meg asztalrol maradekokat is, folvaltva.

2013. dec. 30. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Ha ad neki az anyja, akkor szopni is fog. Az én kandúrom is ezt csinálta. Majd ha az anyamacska megunja, akkor abbamarad, hidd el. Örülj, hogy ilyen türelmes az anya, és ilyen jól neveli a kicsinyeit!

2013. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, az anyja adna, de sajnos mar nincs neki teje es ezert gondolom faj neki a szoptatas ezert inkabb elzarkozik elole.
2013. dec. 30. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Shia. Ez természetes dolog nekem még mindig szopnak és elmúltak 1 évesek orvoshoz is fordultam velük de azt mondták h az anyamacskától függ h mikor taszítja el őket . És ha hagya akkor biztos nem fáj neki se
2013. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!