Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miként szoktassam le a kis...

Miként szoktassam le a kis cicát a folytonos szopcsizásról?

Figyelt kérdés
Mikor jön és hozzám bújík,mindíg nyávog aztán cuppogva dagasztva szívkálja a karomat,és ez egy idő után idegesítő mert csikiz,és ki is karmol.Hogy lehet erről a szokásról leszoktatni?

2014. nov. 21. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Sztem inkább téged kéne leszoktatni erről stílusról. "szívkálja" "szopcsizás" b#szki :-o
2014. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne vedd elő a farkad és nem fog szopcsizni.
2014. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__3265330-mier..


Próbáld meg átszoktatni egy szőrös takaróra vagy bármi másra, amit hajlandó szopni.

2014. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell leszoktatni, majd leszokik magától, hiányzik neki az anyukája, és most te vagy a pótmamája. Első válaszolónak kár volt megszólalnia, nem volt aranyos, a második is marha humoros...
2014. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelemes válaszokat.A takarót majd kipróbálom,bár az lenne a legjobb,ha teljesen felhagyna vele.
2014. nov. 23. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
én macskám 7 hónapos, mióta itt van nálunk (2-3 hónapos kora óta) a saját farka végét szopja és dagaszt mellé. Fogalmam sincs miért csinálja, azt hittem majd kinőve, de nem nőtte. Nem tudom, hogy lehetne leszoktatni.
2014. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!