Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ha valaki kitörli a...

Normális ha valaki kitörli a macska seggét?

Figyelt kérdés

szerintem ez nem normális!!

szerintetek ez normális?



2014. dec. 5. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, de csak, ha szükséges. Nekünk benti macskánk van, de kijárhat az udvarra. Az ágyunkban alszik. Mostanában kétszer is észrevettem, hogy elég kakás maradt neki, miután bejött az udvarról. Nyalogatta ugyan egy kicsit, de ott maradt továbbra is a kaka. Így jobbnak láttuk kitörölni. Minek hozza fel az ágyra?
2014. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Normalis. Ha szukseges, vagy ugy erzi, hogy csak akkor elegge higenikus, akkor miert ne?
2014. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megtöröljük a kutya seggét főleg ha megy a hasa. Az első leírta miért. Szaros seggel másszon be az ágyamba, az ágyneműre?
2014. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

Ti normalisak vagytok?

A kutyaval macskaval agyban aludni , kitorlitek a segget de hogy nyalogatja es majd a szaros nyelvevel osszenyal titeket az semmi ?

Nyaron lattam egy not aki fagylaltot evett, majd a kis palotapincsinek is adott belole nyalni, nyalt is csak elotte a segget nylogatta...

Allatoknak kint a helyuk !!!

2014. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Kedves, ameddig nem a te ágyadba fektetem be, addig ne akard már nekem megmondani, hogy az én macskámnak, az én házamban hol van a helye!
2014. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Na aranyapám, ugyanezt tudom mondani, amíg az én saját ágyamban fekszik nem a tiédben addig hadd döntsem már én el, hogy bemehet-e vagy sem...

A kutyám tisztább mint egynémely embernek nevezett fattyúfajzat aki a BKV-n is utazik, az mégsem jut eszedbe, hogy nekik "kívül lenne a helye".


Amúgy igen, szájba is szokott nyalni és még élek. És én is megosztom a fagyimat vele. És ezután is meg fogom osztani... Tőle kevésbé félek, mint a redvás pudvás csöves által összefogdosott BKV kapaszkodótól...

2014. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális. Hosszúszőrű perzsa, ha lágyabb kicsit a széklet beleragadhat a szőrébe, ilyenkor nedves törlőkendővel letörlöm neki majd kezet mosok, köszi még élek egészségesen. Saját macskám,nem undorodok tőle, gyerekem lesz neki is ki kell törölnöm, ez az élet rendje tehát normális. Nálunk ő is családtag.
2014. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Sőt a polgárpukkasztás kedvéért elmondom, hogy nekünk a kutya neve az ajtón is kint van a miénk alatt külön kis réz táblan, mert Ő is itt lakik...
2014. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez a névtábla de nagyon cuki! :) Nagyon kedves ötlet! :) Nekünk a nagy családi fényképen vannak rajt a macskákok meg a kutyi is, ami kinn lóg a falon. :)

És igen, én is kitörlöm a fenekét, főként amíg pici, meg ha hasmenése van. Ha minden rendben van, akkor nem szükséges, mert nagyon szépen lepucolja magának mindegyik, de ha gond van, akkor inkább törlök neki egyet, minthogy kakis fenékkel üljön fel a kanapéra vagy másszon az ágyba. Van külön kis fekhelye mindegyiknek, használják azt is, de azt se venném jó néven, ha ott lenne tiszta kaki minden, mert hiába mosom az ő "ágyneműjüket" is, azért mégsem kéne, hogy a saját mocskukba aludjanak. Ezzel nekem és nekik is könnyebb és csak egy mozdulat az egész.

2014. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én is a cicával alszom...illetve, ő alszik velem. na és? egy cica nagyon is tiszta állat...popsiját még sose kellett törölnöm, szerintem, ha kell, akkor talán hasmenése van, vagy valami gond, normál esetben nem kakás. nem tudom, hogy csinálják az állatok, hogy kijön egy az egyben a kaka.
2014. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!