Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A zárt vagy a nyitott cicawc...

A zárt vagy a nyitott cicawc a jobb?

Figyelt kérdés

Kiscicánk kinőtte a nyitott almostálcát és most szeretnénk venni neki másikat. Láttuk ezt a zárt wc-t is. Nektek az bejött? Vagy egyszerűen csak egy nagyobb alomtálca legyen?

Adjatok tanácsot! :-D


2010. jan. 31. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a mi cicáink nem szeretik. felnőtt macsokról van szó, egy bemegy, a többi állhat sorba :D na de viccet félretéve, tényleg nem jött be nálunk. le is vettük a tetejét, nem mentek bele inkább nyávogtak hogy engedjük ki. cska h anagyon kellett már, akkor mentek bele. mióta levettük nincs ilyen gond. Meg szoktunk az aloba szórni ilyen szagosítót, és pl annak nagoyn bent reked az illata, lehet azért nem szerették. vagy szűkösnek érezték.
2010. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy cicám van és kiskorában neki is nyitott volt. Most, hogy nagyobb, totál szétdobálta állandóan az almot a tálca köré, meg hát büdike is volt. Vettem egy zárt, csapóajtós macskabudit, aminek a tetején van egy filter, ami cserélhető. Se büdi, se alom szétszórása! mondjuk, nekem belemegy a cica, nincs gond vele.
2010. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én zártat vennék ajtó nélkül vagy levenném az ajtót, de ha nem jön be akk levehetem a tetejét is
2010. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van amelyik cica nem megy bele, meg a zárt hajlamosít lustaságra, mert nem látszik, és szaga sincs, és egyes macskák inkább mellé tojnak, minthogy bemenjenek a szagba.
2010. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én két cicám kedvelte a zárt wc-t, méghozzá nagyon.

Ellenben nyáron nagyon fülledős volt, kénytelenek voltunk levenni a tetejét. Pedig mindannyiunknak jobban tetszett az ajtós verzió (nekünk és a macskáknak egyaránt).

2010. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem ill a 2 macsomnak zárt, ajtós wc- jk van. Az ajtót le kellett vennem mert nem merték használni (ilyen csapóajtós) viszont sokkal jobb mint a sima tálca, mert abból nekem is állandóan kiszórták az almot.
2010. febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az egyik macskánk még a nyitottat is csak akkor használja, ha teljesen tiszta. A másiknak nincs kifogása a fededeles ellen, de mivel eléggé ügyetlenke, a férjem felkötötte az ajtaját, hogy ne kelljen még azzal is küzdenie. Külön vannak a cicák, mert összebalhéznak.
2010. febr. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Zárt-nem szórja ki az almot mikor hevesen kapar
2010. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A mi cicánk 10 éves és a nyitottat szokta meg azt fogadja csak el, szerintem ez attól függ mit szokott meg.
2010. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznos volt mind :-)

Tökike még csak 4 és fél hónapos, de nő mint a bolondgomba. Anno csak egy kisebb tálcát vettünk neki, és úgy nézem, nem-igen tud benne forgolászni, mozogni. Arról nem is beszélve, hogy folyton csupa alom körülötte minden.

Megpróbáljuk a zárttat, aztán ha nem jön be neki max levesszük a tetejét...

Köszi még1x! Szép napot mindenkinek!

2010. febr. 1. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!